Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Assassin\'s Creed 2: Krwawa wycieczka po Wenecji

Utworzony przez lukasz_xd, 27 października 2009 r. o 21:07 Powrót do artykułu
Gdyby nie wpadka Cenegi z cenami AC II kupiłbym teraz mocno zastanowię się nad tym, AC I przeszedłem już dwa razy i nie żałuję Ale takie traktowanie przez Cenegę konsumentów (czy też ogólnie graczy) jak podnoszenie ni stąd ni zowąd ceny o 30zl jest już lekką przesadą zmierzającą do spadku zainteresowania tytułem i samą firmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego, co wiem, AC 2 wydaje Ubisoft Polska. Ja od nich mam Far Cry 2. Polonizacja kinowa, bez wiekszych bledów. A cena nie była jakas starszna. W empikach widzialem tez zestwy, np. far cry 2 i chyba GRAW 2 za 99 zł. Ale nigdy nie wiadomo, jaka bedzie cena za premierową gierkę. I to jeszcze tak reklamowaną, jak Assassins creed. Mam tylko nadzieje, ze nie przeskocza 159 zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie kosztowała 199PLN, jak znam życie. Ja zamawiam sobie na game.co.uk, wyjdzie tyle samo i będę miał bez durnego dubbingu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech zrobią dobra grę. Pierwszym AC zachwycałem się przez 2 godziny. Nawet myślałem, że to najlepszy tytuł w jaki grałem. Po następnych 2 godzinach zacząłem się rozglądać, w co by tu innego zagrać. Nudno się zrobiło strasznie. Jak AC 2 będzie taki sam, to nawet za 19,90 nie kupię. A jak będzie taki, jak obiecują, to już wiem, na co moja dziewczyna wyda nawet i 150 zł na mikołaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie. bilet do kina kosztuej 20 zeta za poltorej godziny filmu. A tu nawet niech bedzie 150 zeta za 20 godzin zabawy. Co sie bardziej oplaca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...