Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Assassin\'s Creed Revelations: Jak wygląda gra

Utworzony przez desmond, 9 czerwca 2011 o 21:08 Powrót do artykułu
Świetna seria, świetny gameplay. Assassisn jeszcze nie wyglądał tak dobrze. A stary Ezio zajefajny. Oby tylko na pc wyszło od razu a nie w marcu, bo sie pochlastam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie moge sie doczekać ale jak zwykle na PC ostatnie wyjdzie wiec wczesniej niz w lutym czy w marcu nie ma sie co spodziewać A pomysł z Ezio po 50 :] Spodziewam się ze na koncu gry pewnie umrze a dalszych częściach przypuszczam ze bedą jeszcze 2 ( max 3 ) będzie nowy bohater a może i ktoś inny niz Desmond ( jego syn czy wnuk )tak czy owak nie moge się doczekać
0
Zajebisty gameplay !!! Nie moge sie doczekać i oby ten pan na górze miał racje z tym nowym bohaterem Szkoda ze PC jak zwykle pozniej
0
Myłślałem, że za często wypuszczają nowych assassynów, ale teraz też sie nie moge doczkeac na Revelations. Jak dla mnie toi na tym gameplayu trochę za dużo wybuchów i innych atrakcji, ale bardzo podoba mi się to, co zrobili z grafiką. Jest duzo lepsza niż w brotherhood. Lepsze oświetlenie, więcej kurzu i jest mniej sterylna.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: