Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No cóż... można by rzecz - odliczanie czas zacząć niemniej jednak wolałbym, aby UbiS powiedziało więcej na temat AC3: kto będzie główną postacią, w jakich czasach zostanie osadzona akcja itp. oraz oczywiście: kiedy będzie premiera AC3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem, to odcinanie kuponów i sprzedawanie jeszcze raz tego samego. Robi się jak w Simsach Nawet na tym pierwszym screenie Konstantynopol wygląda niemal identycznie jak Brotherhood, tylko zamiast wież Borgiów sa minarety. Te same kominy, te same textury... Ale na tez czekam na Revelations. Jak dotą aden AC mnie nie zawiódł. A na pełnowymiarową kontynuację mogę dzieki temu poczekac dłużej. Pewnie będzie nowy silnik graficzny i inne bajery, niech wiec Ubi spokojnie to dopracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AC II i AC: Brotherhood to były najlpesze gry w jakie grałem. I cos czuje, że w listopadzie do tej listy dodam Revelations
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. W listopadzie znów bedę no-lifem przez pare dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...