Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Assassin\'s Creed Revelations: Jak wygląda gra

Utworzony przez desmond, 9 czerwca 2011 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Świetna seria, świetny gameplay. Assassisn jeszcze nie wyglądał tak dobrze. A stary Ezio zajefajny. Oby tylko na pc wyszło od razu a nie w marcu, bo sie pochlastam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie moge sie doczekać ale jak zwykle na PC ostatnie wyjdzie wiec wczesniej niz w lutym czy w marcu nie ma sie co spodziewać A pomysł z Ezio po 50 :] Spodziewam się ze na koncu gry pewnie umrze a dalszych częściach przypuszczam ze bedą jeszcze 2 ( max 3 ) będzie nowy bohater a może i ktoś inny niz Desmond ( jego syn czy wnuk )tak czy owak nie moge się doczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebisty gameplay !!! Nie moge sie doczekać i oby ten pan na górze miał racje z tym nowym bohaterem Szkoda ze PC jak zwykle pozniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myłślałem, że za często wypuszczają nowych assassynów, ale teraz też sie nie moge doczkeac na Revelations. Jak dla mnie toi na tym gameplayu trochę za dużo wybuchów i innych atrakcji, ale bardzo podoba mi się to, co zrobili z grafiką. Jest duzo lepsza niż w brotherhood. Lepsze oświetlenie, więcej kurzu i jest mniej sterylna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...