Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Battlefield 3: Dziś premiera. Jedna z największych w tym roku (wideo)

Utworzony przez gray ghost, 27 października 2011 r. o 21:13 Powrót do artykułu
Bałem się że przy moim 2-rdzeniowcu i radeonie 4890 bedę miał pokaz skajdów na nawet na niskich ustawieniach. Ale nie jest źle. Jasne, wiekszośc suwaków poszła w dół, ale i tak co chwila mam opad szczeny. Ale, IMO, fabuła jest taka sobie. Na szczescie szybko sie o niej zapomina w ogniu na walki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest i pierwsza rodzima recenzja BF3 - http://www.purepc.pl/gry/battlefield_3_goraca_recenzja_przebojowej_strzelaniny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko w tej grze jest udane lub bardzo udane. Po za sztuczną inteligencją naszych wrogów. Zachowują się jak słuchacze radia maryja, czyli alleluja i do przodu. Az sobie włączyłem pierwszego F.E.A.R., żeby postrzelać do czegoś mądrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...