Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bulletstorm: Recenzja najdroższej w historii polskiej gry (wideo)

Utworzony przez przyszły prawnik, 7 marca 2011 o 23:07
Dobre bo polskie. A powaznie: Bulletstorm to naprawde swietna gra. Przed egzaminem poprawkowym nie ma nic lepszego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy ta gra to program do nauki poprawnej potocznej polszczyzny????Powinni ją wprowadzić jako pomoc do szkół w Polsce.A pomyślcie że żyją jeszcze ludzie w tym kraju którzy nie bluzgają i taka zachęta rodem z Psów ich odrzuci.
0
A niby jak mają w tej grze mowic? „O cholercia, jaki bardzo nieuprzejmy przeciwnik sie do mnie zbliza”? Bulletstorm przeszedłem i jak dla mnie to najlepsza gra w tym roku. Takze dzieki tym soczystym dialogom.
0
Kozacka gra. Nie załuje ani jednej złotówki wydanej na grę i ani jednej godziny, której przy niej spędziłem. Polecam
0
kupiłem, skonczyłem i moge dodać cos od siebie. Zalety: skillshoty pomysłowe miejscówki świetne pukawki niezła grafa skillshoty wady za duzo rzucania mięsem (czułem się jak na imprezie na polibudzie) kiepska optymalizacja na siłe rozciągnięte ostatnie etapy z Sorrano nijaki multi, przez co gra na 140 zeta starcza na 7-8 godzin (łacznie z Echami). Jak Bulletstorm spadnie do jakiejś tanszej serii to polecam w ciemno każdemu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: