Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dylemat - jaka drukarka lepsza?

Utworzony przez miroslawkras, 29 grudnia 2012 r. o 14:07
Co sądzicie o drukarkach brother?? Podobno są dosyć tanie w utrzymaniu? Jaki model byście polecili dla studenta żebym nie zbankrutował na zamiennikach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie chcesz zbankrutować to kup sobie jakiegoś epson z its i nie będziesz musiał kupować zamienników tylko oryginalne tusze do napełnianie kupisz za 30 zł co ci starczy na dużo więcej stron wydruku niż toner za 200 zł czy zamiennik za 100. jakbyś chciał konkretny model to wejdź i poszukaj do końca październiak możesz liczyć na zwrot - *** ***epson.pl/zwrot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla studenta to najbarsziej opłaca się laser, kup sobie jakiegoś brothera np. hl 2130, do niego na pewno znajdziesz sporo zamienników Actisy, Active jet, wydrkuj kolorowy sobie odpuścić leiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
its to raczej droga opcja na start, bo jednak same urządzenia są dosyć kosztowne, tak jak napisał przedówca jakiś brother a actisy też polecam, tanie i dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie dobrze sprawdza się canona, łatwo dostępne zamienniki i tanie, możesz popatrzeć sobie na stronie sklepu bestprint24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak z zamiennikami do canonów, podobno są dosyć drogie i ogólmnie te urządznei wychodzą drogo w eksploatacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też szukam jakieś taniej drurkarki, które modele teraz się najbardziej opłacają?? poprzednia służyła mi kilka lat więc zupełnie nie wiem jak teaz wygląda rynek drukarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre urządzenia ma brother, zależy czy szukasz laserówki czy atramentowej i jaki masz budżet, może ich urządzeniai są trochę droższe ale za to łatwo do nich o zamienniki, ja mam starszy model , teraz niedostępny i kupuję do niego zamienniki actis, są tanie i dobrej jakośi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy te zamienniki jakoś sie nie rozmazują?? kończą mi się oryginalne tusze i nie wiem jaki zamiennik kupić, a jest ich pełno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
używam zamienników od dawna i nie zauwazyłem żeby coś się rozmazywało, używam zawsze markowych zamienników Active Jet albo Actis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam Canony i HP, bardzo awaryjne. Z kolei bardzo polecam Brothery. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejrzę Wasze oferty i możemy mi też uda się wybrać coś sensownego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem kiedyś HP i nigdy więcej chociaż jechał na oryginałach to padł po 2 latach, serwis nie dawał mu już żadnej nadziei i poleciał na złom, wolę brothera, łatwiej kupić zamienniki do niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...