Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gadu Gadu: Skąd słoneczko w każdym domu?

Utworzony przez www.aqq.eu, 13 lutego 2010 r. o 18:46
teraz nowe wersje GG są tak przeładowane że zrezygnowałem na żecz fajnego aqq : www.aqq.eu polecam i do tego cukiereczek który zabija reklamy. AQQ działa z GG tlenem i innymi popularnymi.... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnią wersją GG, jakiej używałem, było 7.7. Potem twórcy program przeładowali funkcjami, a jego wymagania są porównywalne z niejedną dobrą grą. Ja się przerzuciłem na Tlen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W całej historii GG zdarzyło się niewiele sytuacji, w których użytkownik nie mógłby skorzystać z komunikatora na przykład przez awarię serwerów." Śmiech na sali. Właśnie gg to najbardziej awaryjny komunikator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też używam starszej wersji, w nowej same reklamy są i jeden wielki bordello na kółkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...