Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Il-2 Sturmovik: Cliffs of Dover: Dziś premiera (wideo)

Utworzony przez jimmy, 31 marca 2011 r. o 16:12 Powrót do artykułu
Ił-2 1946 chodził u mnie bardzo płynnie i z ładną grafiką. Dzisiaj kupiłem Cliffs of Dover i jest dramat. Mam laptopa asusa i5-460M 4GB ram, g-force 1 GB i w najniższych detalach nadal się przycina, a grafika wygląda jak sprzed 10 lat. No po prostu masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w to sie nie da grac. Wracam do Wings of prey. Tym bardziej, ze niedługo berdzie polska premiera dodatku wings of Luftwaffe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madox jest jakby jedynym który to robi i wreszczie móglby coś zrobić całkiem nowego z inną grafiką i fizyką lotu ,nie można kopiować czegoś od wielu lat to samo zmieniając nazwę.Mam nadzieję że ktoś inny się tym zajmie i zrobi to z myślą o miłośnikach symulatorów a nie z myślą o fanach gier zręcznościowych, .A gdzie realistyczna fizyka lotu, przeciążenia ,itp niemieckie maszyny zawsze miały dodatkowe zalety wymyślone przez Madoxa ,szkoda gadac ,tylko ci co latają po niebieskiej stronie mogą być zadowoleni.Wydać kase na coś co tylko mnie zawiedzie to strata kasy.Czekam na lepszego twórce ił2 może takowy się pojawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam na jakikolwiek porządny symulator lotniczy. Może Flight do Microsoftu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...