Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki hosting pod bloga?

Utworzony przez xaweryy5, 29 czerwca 2017 r. o 09:43
Moim zdaniem jeśli chodzi o hosting pod bloga to spokojnie można zainteresować sie wcześniej wspomnianym Hekko. Tym bardziej, że bez problemu można testować ich usługi przez 14 dni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również sugeruję Firehost - solidny serwer, zero problemów, stabilny, niezawodny. I tak to powinno wyglądać. Usługa nie może być byle jaka - musi zapewniać trwałość i solidność, co jest najważniejsze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firehost działa niezawodnie, nie sprawia problemów, to uługa solidna. Mamy tam wiele stronek, całość działa niezawodnie, tak jak powinna. Ale to każdy musi dobierać wszystko pod własne oczekiwania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na okresie testowym w Fiorehost i mogę przyznać - naprawdę sensownie to działa. Bardzo pozytywne wrażenie ;-) Tym bardziej, że pozwalają wybrać panel zarządzania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też pracujemy na Firehost. Solidny, niezawodny hosting, dobre parametry, opcja testu. Oni mają nawet VPSa z opcją darmowego testowania. Ogólnie - naprawdę nie ma się czego czepiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również polecam Firehost. Za takie pieniądze rzeczywiście trudno znaleźć coś bardziej opłacalnego. Tak więc ogólnie - zdecydowanie ich polecam. Dobre parametry, spokój i niezawodność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
This is may depend from implementation front-rank equipment park,technology,equipment,algorithm,cleaning,methods,equipment,components,mechanisms and industrial equipment, specialized detergents and cleaning funds and also beautiful organization work cleaning service. In our world use support Cleaning firms made necessarily authoritative and relevant. Some enterprises and organizations Partnership long for a time enjoy help with cleaning companies, but not conclude personal frames swabber for such types of services as Cleaning a private house and Bathroom cleaning in TriBeca . Long-term practice General Partnership in Chinatown & Little Italy owner specialized company is STEPHEN WILLIAMS, revealed that hired trained staff cleaning firms produce cleaning well faster, neater, scrupulous and cleaner, than for example own regular cleaners. You will be spared from wasting time on training and recruitment frames , on check his work, you it will not be necessary to allocate room for cleaners and organize storage inventory. We Limited liability Limited Partnership is that is on the street Douglaston invite you personally work with uson profitable conditions. Any Economist Proves You contain Multiple workman at a loss in collation with employ foreign cleaning service. maid service business : maid service contract
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Firehost wystarczy mi pod stronę na WP, która ma 8k dziennie? Chodzi mi o najdroższy pakiet. Da radę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno Firehost - wystarczy pod mniejsze i większe strony, a przynajmniej na to wygląda po moich testach. A jakie są wasze doświadczenia pod tym względem? CO jest waszym zdaniem istotne? Chyba najważniejsze jednak są wyniki w testach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że wystarczy Firehost. Mamy tam wiele stron, działa to niezawodnie, nie sprawia problemów. Tylko po prostu postarajcie się dopasować każdy element zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. To wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod kilka stron wystarczy małe konto Firehost. Niezawodnie to działa, nie sprawia problemów. Nasze doświadczenia wyłącznie pozytywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firehost - polecam zdecydowanie. Niezawodnie działa. Mamy tam kilka stronek, wszystko fajnie śmiga. Odpalcie test i sami porównajcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzio dobrym wyborem hsotingu będzie nazwa.pl z których ja korzystam od kilku miesięcy. Nie miałam żadnej dużej awarii, mam też domenę wykupioną i ona równiez działa bez problemw. Zachęciła mnie do nich atrakcyjna oferta, sprawdźcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na spokojnie można podziałać z Firehost. Koszt niewielki, a usługa spoko. Tam nawet VPSa pozwalają testować za darmo, więc chyba tym bardziej warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno warto postawić na Firehost, ale wiadomo - najpierw testy, porównanie, wszystki powinno całkiem sensownie działać. Kwestia dopasowania podstaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam na AZ ***s://az.pl/hosting/przenies-hosting/ Wcześniej przez 2 tygodnie testowałem (za darmo) i mogę opwiedzieć ze to jest to o co mi chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firehost na spokojnie wystarczy pod postawienie na jednym hostingu kilku stronek. Wszystko powinno sprawnie działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem Firehost wygląda super i robi różnicę, ale to już kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Z dopasowaniem wszystkich elementów nie powinniście mieć większych problemów. Ale zacznijcie od darmowego testu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...