Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Medal of Honor: Trzy i pół minuty czystej rozgrywki (wideo)

Utworzony przez delete, 2 września 2010 r. o 22:26 Powrót do artykułu
widac, ze to dwa różne silniki. Ten pierwszy film wygląda cąłkiem nieźle, ale jak sie przyjrzeć, to eksplozje sa nieco sztuczne i brakuje lepszego systemu zniszczeń (jak w Batllefieldzie właśnie): przy takim ostrzale z Apache te chałupy powinny przestać istniec. Ale w sumie mi się podoba. To może byc niezła gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi sie nie podoba. Znowu bajerancka gra nic nie mająca wspolnego z prawdziwym polem walki. Zapytajcie tych, co byli w Afagnistanie to wam powiedza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo pytałeś za przeproszeniem, że twierdzisz iż jest inaczej? Pamiętaj, że gra nie traktuje o szeregowcach piechoty morskiej czy us army. Każda formacja wykonuje zupełnie inne zadania, tym samym mają różne doświadczenia z "pola walki". A gra jak dla mnie jest super, takie bynajmniej wrażenie zrobiła na mnie beta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widowiskowa jest napewno, ale z realizmem nie ma nic wspólnego. Dla mnie to akurat nie jest wada, bo fajnie czsamai pograć w coś takiego. Taki mały odskok od prawdziwego symulatora, czyli ArmA 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...