Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Metro 2033: Horror na każdej stacji

Utworzony przez Gość, 19 stycznia 2010 r. o 23:24 Powrót do artykułu
Na mało który tytuł czekam w tym roku bardziej niż na ten. Spodobał mi się, od kiedy zobaczyłem pierwsze screeny. A teraz jeszcze się ucieszyłem, że w Polsce będzie wydany z rosyjską ścieżką dźwiękową. Rewelacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sam raz. Stalker juz skonczony, a tu i klimat podobny i twórcy podobni i pare pomysłów - anomalie - chyba sie tez. Szkoda tylko, ze gra bedzie liniowa. swoboda w Stalkerze dawala mega radoche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam rownież ksiązkę pod tym samym tytułem-majstersztyk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tego co wycxzytalem na http://www.metro2033.pl/ to ksiazki jeszcze w polsce nie ma. A et fragmenty co tam sobie mozna poczytac, to rzeczywiscie mocna rzecz. Mogliby ksiazke do gry dodawac w jakiejs edycji kolekcjonerskiej. Fajnie by było i człowiek by sie trochę ukulturalnił slowem pisanym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic z tego nie bedzie. Wydawca gry jest THQ a oni juz zkaszanili wlasnie pierwszego stalkera. Chcieli zarobic i kazali ukraincom wypuscic niedorobiony produkt. A tez sie swietnie zapowiadal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie, ze już 25 lutego bedzie polska premiera ksiązki METRO 2033!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem książkę. Przeczytałem. I teraz nie mogę się doczekać gry. Coś rewelacyjnego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...