Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Might & Magic: Heroes VI. Wreszcie! (wideo)

Utworzony przez Heroes, 14 września 2010 o 09:01 Powrót do artykułu
Grałem w III i też uważałem że jest najlepsza dopóki nie zagrałem w IV. IV to jest najlepsza część jaka w ogóle mogła powstać. Dla mnie IV to arcydzieło pod każdym względem. Podstawową różnicą jest możliwość stworzenia prawdziwego bohatera i to do takiego stopnia, że jest on w stanie wygrywać walkę bez stosowania armii. Dla mnie mistrzostwo świata. Dziwi mnie że wszyscy tak krytykują tę część sagi. Pozdro
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a myślałem że tylko mi się IV podobała. Dla mnie to też była najlepsza część z trzech powodów: był nowy styl rozgrywki anie odcinanie kuponów i powielanie starych wzorców w nowej grafice. było znacznie więcej RPG i levelowanie bohaterów dawało więcej możliwości. Można było wystawić drużynę tylko z bohaterów i bawić się ich umiejętnościami. I podobały mi się też kampanie. Jak dla mnie to dwie rzeczy popsuli: bohater był nieśmiertelny. Wystarczyło kupić kilkanaście mikstur nieśmiertelności, łyknąć jedną przed walką i praktycznie był nie do zabicia. Druga sprawa to Ai komputera,a właściwie jego brak. Czasami idiotycznie rozstawiał własne jednostki, a zawsze aatakował nie te, co trzeba. Ale i tak wciąż mam IV na dysku i od czasu do czasu zagram. A V dawano odinstalowałem
0
Też byłam jedną z tych, którym najbardziej podobała się III. IV mi się nie podobała, a V to nawet, nawet. Tylko szkoda że kamera jest tak bardzo przybliżona i niewiele widać. Ale jak tylko zobaczyłam te zwiastun, to nie mogę się doczekać VI
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: