Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Need for Speed: 16 gier w 14 lat

Utworzony przez Pan Eugeniusz, 17 września 2009 r. o 01:54
Carbon i Undercover - straszny badziew. Most wanted: mniejszy badziew. Hot pursuit: starocie, ale na swoje czasy fajne. W inne nfs-y nie gralem. W nowego warto? czy to znów swietnie rozleklamowana zabawka dla 8-latków z konsolą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komercha Ja tam wole GRIDA gdzie jest porzadny model jazdy, a nie tak jak tu: jedziesz 250 km/h wpadasz na betonowa sciane, odbijasz się i jedziesz dalej. Głupie te need for speedy, tylko swietnie reklamowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nalepsze czesci to i tak nfs III, porsche no i underground ( w szczegolnosci 2) Dobra zabawka ale jak ktos chce na powazniej pojezdzic polecam Gran Turismo, obojetnie ktora czesc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kumpel kupił, zainstalował, a ja... jestem mocno zdziwiony. Jemu się strasznie podobało, ale on ma wszystkie nfs'y i wszystkie mu się podobają. Ja grałem kiedyś, kiedyś w most wanted i rzuciłem okiem na prostreet. Żaden mi nie podpasował. A shift o dziwo tak. Świetny widok z kabiny, niezły model jazdy (na wyższym poziomie trudności) i fajnie zrobione wózki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...