Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe gry są do niczego

Utworzony przez Gość, 28 maja 2009 r. o 13:12
Paranoja jakaś. Żeby zainstalowac nową grę trzeba 2-3 płyt DVD. Coraz większe wymagania co do grafiki. Myślę że producenci gier w zmowie z producentami komputerów specjalnie tak robią żeby szybciej wymieniać sprzęt. Mimo wszystko, te starsze gierki, których instalacja miała kilkaset kB miały swój urok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare gry maja swój niezaprzeczalny urok. Jednak postep techniczny jest nieunikniony i będą powstawały nowe gry, które będą miały kilka płyt instalacyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te stare gry, co to mieściły sie na jednej dyskietce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też przypominam sobie jak moja Amiga trzeszczała jak odczytywała dyskietkę. Nie wrócą już te czasy. Tak czy inaczej cieszy mnie, że postęp idzie tak szybko. Często powracam do starych gier, ale fascynuje się też nowymi. Co do wymagań - pewnie masz rację. Jednak chyba we wszystkich grach jest opcja zmiany ustawień graficznych. Dostosuj sobie ustawienia do posiadanego sprzętu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio na PS3 kupilem sobie Tekken Tag Taurnament 2 i ponad 20GB pobierania, a co najgorsze aż takiego skoku w grafice od Tekkena 3 nie widzę a ten ważył 700mb i grywalność na równym poziomie. Teraz każda gra na BluRayku może dlatego robią tak duże pojemnościowo gry aby ludzie nie piracili. komu chce się ściągać 36 GB aby w God of War pograć, chociaż teraz i internet jest coraz szybszy.           narzuty korkowe tablice
Ostatnio edytowany 2 stycznia 2014 r. o 15:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu zarabiam pieniądze  http://fw.pl/cashforyou . To łatwe i całkiem zyskowne! Doradca Piotr.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sądzę,że jednak do gier lepsze są konsole,nie trzeba procka wymieniać ani grafy aby gra chodziła.Wymagania gier na PC,myślę że producenci akcesoriów  komputerowych i gier współpracują ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E daj sobie spokój :) Nie jest tak źle - generlanie ja ostatnio przerzuciłam się na aplikacje mobilne - gram sobie na telefonie albo na tablecie. Wprawdzie takie gry nie są aż tak bardzo rozwinięte jednak potrafią mnie wciągnąć o wiele lepiej niż jakakolwiek inna gra komputerowa. Tutaj poczytasz sobie recenzje poszczególnych gier do pobrania na androida: http://yourapps.info/gry-do-pobrania-na-androida   A swoją drogą jeszcze 10 lat temu instalowałam Baldurs Gate na komputer z 8 płyt cd tak więc nie narzekaj,że obcnie trzeba wkładać do komputera te 2-3 płytki :D Bo kiedyś było gorzej :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że bardziej chodzi o fabułę. Teraz robią super grafikę, a czasem grywalność stoi na niskim poziomie. Co mi z grafiki, jak gra nie wciąga? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gry są coraz lepsze (pod względem grafiki itp.), dlatego też mają coraz większe wymagania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy w co grasz. Są gry dostępne przez przeglądarkę i właściwie wystarczy internet żeby z nich korzystać bez instalacji szybko i prosto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...