Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Same bugi. Frustrujące. Na własne ryzyko. Jeżeli irytował Was SH4 to tu Ubisoft osiągnął nowy lvl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opa no cos Ty? nie doceniasz dziela rumunkow:) zadbali o realizm. W rzeczywistosci zalogi tez sie wkurzaly i przeklinaly aliantow. Teraz masz to samo w domu a nawet i lepiej. Zero kwasu albo pigol a widzisz latajace statki jak dla mnie czad nawet cud techniki niemieckiej nie brakuje torpedy z predkoscia 1 macha a tak powaznie to jest dopiero padaka na calej lini. Silnik z SH4 i w dodatku okrojony!!!!! gdzie lodzie ratunkowe? tak trudno bylo dodac? a raczej zostawic!!! szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gram jest wypas to prawdziwy klasyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy jest się czym nakręcać skoro jest to najsłabsza część z całej serii SH Kolega wyżej mówiący o bugach ma 100% racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lothar napisał:
Nie wiem, czy jest się czym nakręcać skoro jest to najsłabsza część z całej serii SH Kolega wyżej mówiący o bugach ma 100% racji.
BUG Z WAMY -pany , bo wy nie rozumieta tej symulancji ) W niej jest ukryte drugie dno - parodia i szary dow- ten no - cip Klijenci Ubisofta mieli czas przywyknąć- jak do bomb głębinowych , a więc mordka w kubeł i nie bulgotać ino grać bulwa wasza nać - SH 6 bedzie jeszcze śmieszniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W języku polskim jednostki pływające w marynarce wojennej, określa się słowem okręt. Nie jest to zatem symulator batyskafu, tylko niemieckiego okrętu podwodnego! Ludzie zacznijcie szanować swój język ojczysty, jak mają nas szanować inni, skoro sami się nie szanujemy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...