Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tani, dobry hosting - opinie

Utworzony przez mariant, 24 kwietnia 2013 r. o 00:00
Również mogę polecić Firehost, na prawdę szybko i fajnie działa, nie sprawia żadnych problemów, ogólnie świetna usługa. Wybrany po teście darmowym, plus za bardzo niską cenę, ale też porządny support. Na prawdę bardzo fajnie działająca usługa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystam z filefox.pl Spoko hosting dla użytkowników ceniących sobie wygodę i szybkość. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystam z filefox.pl Spoko hosting dla użytkowników ceniących sobie wygodę i szybkość. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firehost - jak najbardziej ok, plus za cenę, szybkość uzyskiwanej pomocy - ogólnie dobra firma, z opcją wyboru panelu zarządzania. Moje wspomnienia bardzo pozytywne, tj. cały czas mam u nich konto z kilkoma serwisami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tutaj przyzwoity hosting www - http://firehost.pl/offer.php Generalnie nie ma sensu szukanie byle czego - i wcale nie jest powiedziane, że drogi hosting musi być idealny, bo sytuacja jeśli chodzi o samą jakość, może wyglądać dokładnie odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hekko jest ok - konto bardzo tanie, a serwer działa szybko - oni tam mają świetny support. Do konta za 70 zł dają domenę PL za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma kody rabatowe na tego firehosta? Znalazłem jakieś w sieci, ale nie działają. Macie coś takiego?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam hosting lubelskiej firmy, www.o12.pl na francuskich serwerach . Mija już drugi rok i jest ok ,nawet jak sam troszkę namieszałem na serwerze,to bez problemu po pierwszym telefonie poprawili ,jak dla mnie super usługa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firehost - zdecydowanie polecam. Tam trzymam kilka serwisów od kilku lat, poniżej stówki za całe konto. Problemów nie ma żadnych i generalnie usługa zdecydowanie na plus. Tak to powinno wyglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hekko jest ok - na tym koncie za ponad 70 zeta mam w sumie 6 serwisów. Całość działa ok - w sumie wychodzi to mniej śmieszne grosze. Generalnie np. całkowicie odradzam darmowe usługi. To nie daje żadnej jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Radzę wypróbować Hostinger.pl na początek przetestować darmowe usługi, a już póżniej przejść na płatny plan.   Darmowy Hosting WWW 2000 MB przestrzeni dyskowej 100 GB transferu Nieograniczona liczba domen Panel kontrolny hostingu oparty na cPanelu Brak reklam i banerów Prosty w obsłudze kreator stron WWW Auto instalator (Joomla, Wordpress itd.) Usługi pocztowe (IMAP/POP3/Webmail) Obsługa PHP i baz danych MySQL Natychmiastowa aktywacja konta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się poszczęściło z kodem ze strony rabatnahosting.pl. Udało się dostać spory rabat na hosting od Biznes Host. Znana i generalnie polecana firma. Mają dobrze prowadzone serwery VPS Linux, SEO i Windows.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działające kody na hosting mają na stronie rabatnahosting.pl. Warto sobie tutaj skopiować. Do wykorzystania są przy zakupach od Biznes Host, który akurat w moim wypadku sprawdza się doskonałe. Wydajny, nowoczesny hosting, w pełni dostosowany do wymogów rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś chce to mam kody na Hekko, dostałem przy przedłużeniu konta, nie mam jak je wykorzystać. Zdaje się, że na 15 proc. są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ktoś chce to mam kody rabatowe na Firehost. Usługa poniżej stówki - pod kilka serwisów, tak na spokojnie. W moim przypadku się sprawdziła, a posiadam stronki z całkiem sporym ruchem - sprawdźcie jak będzie to wyglądało u Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli mógł bym doradzić tani i dobry hosting gdzie rabatów raczej niema (ceny maja tak atrakcyjne) to polecam hosting w wordkom.pl. Cena nie przekroczy 37 zł brutto za hosting i 62 zł brutto za odnowienie domeny pl. Zapraszam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
54 brutto płacę za odnowienie PL w Hekko - i to ma sens. Jak dla mnie kwoty powyżej 5 dych nie są rynkowe - już dawno temu stawki zeszły do takiego poziomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli mógł bym doradzić tani i dobry hosting gdzie rabatów raczej niema (ceny maja tak atrakcyjne) to polecam hosting w wordkom.pl. Cena nie przekroczy 37 zł brutto za hosting i 62 zł brutto za odnowienie domeny pl. Zapraszam...
 Potwierdzam. mam konto w Wordkom od dwóch lat jestem mega zadowolona zarówno z działania serwerów jak i obsługi klienta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja strona od kilku lat działa na ovh i jest ok, niedrogo i bezawaryjnie.   Długopisy reklamowe .
Ostatnio edytowany 15 sierpnia 2015 r. o 10:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku lat Hekko i wszystko działa bardzo super. Support ok, co rok mi powiększają pakiety, płacę malo, a trzymam wiele serwisów na jednym koncie. Ogólnie usługa na najwyższym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...