Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tani, dobry hosting - opinie

Utworzony przez mariant, 24 kwietnia 2013 r. o 00:00
My również Hekko, od 4 lat. Kilka stronek, ale najważniejsza jest ta firmowa. Absolutnie nie widzę powodów do tego, żebt bawić się w darmówki, które są przecież mega gwarancją problemów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na innym forum czytałem że hekko ma kiepskie wsparcie techniczne. Poza tym jesteście z poleceniami na każdym forum. Zawsze bezkrytycznie... Nie do końca to wiarygodne. Zresztą to jest chyba bolączka większości dostawców, że z wsparciem technicznym bywa różnie o ile nie jest ulokowane poza Polską. W home.pl się poprawiło i dużo daje forum, gdzie zgłasza się problemy i szybko odpowiadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My z Hekko od wielu lat i cały czas wszystko jest w porządku. Z mojego doświadczenia to serwer naprawdę pierwsza klasa. Kwestia jedynie dopasowania parametrów. Hekko działa nam niezawodnie od lat, to dobra usługa i na pewno na żaden kiepski serwer się nie przeniosę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kodaj napisał:
My z Hekko od wielu lat i cały czas wszystko jest w porządku. Z mojego doświadczenia to serwer naprawdę pierwsza klasa. Kwestia jedynie dopasowania parametrów. Hekko działa nam niezawodnie od lat, to dobra usługa i na pewno na żaden kiepski serwer się nie przeniosę.
Z Hekko miałem do czynienia przy okazji jednego projektu wdrożeniowego. Faktycznie na początku wszystko przebiegało zgodnie z oczekiwaniami. Pomoc przy planowaniu, realzacja, ustalanie celów itp. Myślę sobie WOW! nadzieja na przyszłość i inne projekty! Niestety.. Klient w ostatniej chwili zmienił koncepcję i musiałem przebudowywać prawie cały projekt włączając w to hosting oraz dodatkowe usługi.. nie wiem czy kolega Harper miał osobiście kontakt ze wsparciem technicznym czy tylko czytał o tym na innych forach ale ja przekonałem się o tym na własnej skórze.. w skrócie.. fajnie nie było a skończyło się na tym, że musiałem o 3 nad ranem szukać alternatywy. Kolega polecił mi Home.pl - myślę sobie czemu nie, mam nadzieję, że wypali i nie będzie powtórki z rozrywki. Początek zapowiadał się obiecujaco ale przy konfiguracji poszczególnych usług zaczęły się schody.. myślałem, że straciłem nadzieję na sukces i projekt przepadnie. Nic z tego - wsparcie techniczne stanęło na wysokości zadania - nie mieli od razu gotowego rozwiązania ale skierowali mnie na forum żebym zweryfikował czy nie było już podobnych przypadków a oni w tym czasie przyjrzą się dokładniej oczekiwaniom mojego Klienta. BUM - po 2h wertowania forum odezwał się telefon i temat został rozwiązany w przeciągu kolejnej godziny. Dla mnie mega lekcja oraz ogromy sukces projektu i całego wdrożenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hekko działa w porządku, nie zawodzi, jest solidne. Jestem u nich od wielu lat - z mojego doświadczenia wszystko na plus, serwer działa niezawodnie. Plusów wiele. Ale to odpalcie sobie konto testowe i na tej podstawie coś dopasujcie. A wiadomo, że przy serwerach chodzi przede wszystkim o niezawodność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również potwierdzam. Hekko działa niezawodnie od lat. Nie widzę żadnych powodów do tego, żeby kombinować po innych usługach. Zależy nam na niezawodności. I raczej to udaje się nam uzyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam hosting w netbomb.pl i jestem bardzo zadowolony. Wszystko działa jak trzeba, czyli stabilnie i szybko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hekko działa najlepiej, jest solidne i niezawodne. Nie sprawia większych problemów. U nas też minęły już lata, a całości nie ma się co czepiać. Plusów całe mnóstwo, ale jednak najważniejsze to, hostingiem nie musimy się zajmowac, nie interesuje nas to, po prostu strona działa niezawodnie i to cały temat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam Hekko jako pewniaka. Niezawodny, szybki, solidny serwer. Jestem tam od kilku lat i nie ma żadnych problemów. A na pewno odradzam działanie na wszelkich anonimowych usługach. Czego można się po czymś takim spodziewać? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hosting www w Firehost działa jak należy, jest tani, niezawodny, działamy u nich od lat. Zacznijcie od okresu testowego, macie wybór panelu zarządzania. Ogólnie ta usługa dziala pierwsza klasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hekko działa pierwsza klasa, niezawodnie, nie sprawia problemów.  Oczywiście - wszystko trzeba jakoś pod siebie dopasować. Odpowiednie parametry pod serwisy, poziom transferu, ale ogólnie to jest właśnie taki serwer, na jakim właściwie komplikacje się nie pojawiają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mamy strony w netbomb.pl i wszystko działa w jak najlepszym porządku. Szybko i bez problemów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hekko jest spoko - tutaj potwierdzam. Nie ma powodów do stawiania małych stronek na drogich hostingach. To kompletnie nic nie daje. Niezawodne serwery są do ogarnięcia za stosunkowo małe pieniądze - nie trzeba wydawać na to kolosalnych kwot. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Testuję od jakiegoś czasu Hekko i jestem pod wrażeniem. tzn. nie mam żadnych problemów, strony działają płynnie, support szybko pomaga we wszystkim. Oby tak pozostało bo zamierzam jutro zapłacić za cały rok korzystania z konta. Wielkie dzięki za rady! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hekko ma dzisiaj 80 proc. rabatu do końca dnia. Na spokojnie - korzystajcie. Konto za cały rok wychodzi ponad 20 zł. Dobre zasady. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Firehost nie zginiecie. Tyle lat, ile ja korzystam z tej usługi i jak dotąd zero problemów. Największe znaczenie ma stabilność działania, panel zarządzania usługą i jeszcze kilka innych kwestii. A ogólnie - zdecydowanie polecam ten kierunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi wam coś Firehost? Działam od lat na tym samym serwerze, wszystko ogarnięte niewielkim kosztem i jak dotąd usługa nie sprawiła problemów. Ogólnie - raczej jestem wierny usługą w przypadku gdy faktycznie wszystko z nimi jest w porządku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firehost i zero problemów. Cały czas na tym samym hostingu, bez komplikacji, niezawodnie. I tak to powinno funkcjonować. Swoją drogą - takie hostingi robią naprawdę dużą różnicę. Niewiele jest usług, które zapewniają stabilność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firehost - polecam. Bardzo dobry, solidny hosting, za małą kasę, z dobrymi parametrami. Dopasujcie usługę pod swoje potrzeby to wtedy wszystko będzie ok. Najważniejsza jest solidność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam działanie Firehost. To niezawodny serwer, ma niskie ceny, nie sprawia problemów. Przynajmniej z naszego doświadczenia - zero problemów. Kawał solidnie i niezawodnie działającej usługi. Każdy musi to dopasować pod siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...