Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tom Clancy\'s H.A.W.X. 2: Sprawdź, czy wygrałeś

Utworzony przez Adam, 19 października 2010 r. o 17:55 Powrót do artykułu
Witam wszystkich! Wygrałem Drukarkę i grę HURRA!! Teraz pytanie czy pozostali laureaci konkursu również dostali grę do PS3 bez folii i w śmiesznym pudełku oraz sprzęt (u mnie urządzenie wielofunkcyjne) w otwartym pudełku bez gwarancji? I skąd pomył ,że gra ma być do PS3? było to gdzieś napisane? z tego co zauważyłem to na zdjęciu gry było napisane xbox360. Cieszę się z urządzenia ale co zrobię gdy mi się popsuje za tydzień? I jak włączę sobie grę na PS3 gdy mam xbox360? Czy nagrody nie powinny być pełnowartościowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich! Wygrałem Drukarkę i grę HURRA!! Teraz pytanie czy pozostali laureaci konkursu również dostali grę do PS3 bez folii i w śmiesznym pudełku oraz sprzęt (u mnie urządzenie wielofunkcyjne) w otwartym pudełku bez gwarancji? I skąd pomył ,że gra ma być do PS3? było to gdzieś napisane? z tego co zauważyłem to na zdjęciu gry było napisane xbox360. Cieszę się z urządzenia ale co zrobię gdy mi się popsuje za tydzień? I jak włączę sobie grę na PS3 gdy mam xbox360? Czy nagrody nie powinny być pełnowartościowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...