Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy gry Ogniem i Mieczem do zdobycia (wideo)

Utworzony przez llubellak@op.pl, 11 grudnia 2009 r. o 10:39
piękny atak husarii. pięknie się prezentuje! czemu nie ma wiecej gier pokazujących naszych Husarzy? czemu nie ma filmów gdzie są pokazani nasi wojownicy? szkoda, wielka szkoda. no ale ja juz wysłałem kilka smsów z nadzieją że jedna gra trafi do mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
piękny atak husarii. pięknie się prezentuje! czemu nie ma wiecej gier pokazujących naszych Husarzy? czemu nie ma filmów gdzie są pokazani nasi wojownicy? szkoda, wielka szkoda. no ale ja juz wysłałem kilka smsów z nadzieją że jedna gra trafi do mnie
A tę grę jak już DW pisał zrobili ukraińcy i rosjanie. Fajnie, że twórcy gry nie mieli żadnych uprzedzeń powstała gra dla wszystkich. A grę wygram ja :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, trzeba będzie zagrać. W sumie to jeszcze nigdy w grze nie można było być szlachcicem, a husaria była tylko w Empire: Total War. W ogóle strasznie mało jest gier z polakami. Ja pamiętam jeszcze tylko taka strategię wojenną Theatre of War, gdzie była kampania wrześniowa i broniliśmy się przed szwabami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...