Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zamienniki tuszy do drukarki

Utworzony przez kacepr, 29 kwietnia 2016 r. o 10:16
Ada - a jakie zamienniki kupujesz?? Spróbuj actisóww, nie są drogie a jakosć dobra, mi do domowych wydruków wystarczają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam active jety, ale swego czasu i actisy kupowałam, to jedna marka i mają siwetnej jakości produkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym one się różnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Active jet są lepsze jakościowo i też spokojniei na nich wydrukujesz zdjęcia, actis to taka budżetowa wersja ale jak ktoś drukuje dokumenty itp. to będą ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiem twierdzić, że zamienniki Asarto są nieco lepsze jakościowo od Actisów ;p Ale to jedynie moja opinia, z resztą możecie zobaczyć sobe na YouTube porównanie Roberta Nawrowskiego tych zamienników do oryginalnych ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej się przekonać samemu :D kupuję actisy już trzeci rok i nie mam w planach zmienić na inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie lepsze od Activejetów ;) Używałam wcześniej innych i żadne tak mi nie odpowiadały. muszę mieć dobrą jakość bo i drukuję dużo grafiki. Te sprawdzają się w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
actisy i active jet to ta sama marka, tylko actisy są bardziej budżetow wersją, pewnie do zdjęć lepiej wybrać actibe jety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też widziałam sporo róznych porównań i testów i w każdych bardzo wysoko wypadają activejet. Dobra marka i ich zamienniki bez najmniejszych obaw możemy kupować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ten tusz i jest super, w ogóle nie zdarzyło się żeby zasechł, kolory tez bardzo dobre, także wszystko na duży plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś kupiłam takie tanie tanie nie wiadomo jakiej firmy i drukarka zdechła, teraz mam nauczkę i kupuje jednej i tej samej firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak bywa :) DLatego zawróćcie uwagę na marke, bo jednak co firma to firma. Moja drukarka nie kosztowała wiele a na zamiennikach drukuje już dobrych pare lat i jeszcze nie zdarzyła się najmniejsza awaria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie ja dużo drukuję a moje oryginały sporo kosztują, chyba tez przerzucę się na zamienniki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tak czasami bywa, że oryginał może kosztować tyle co nowa drukarka :) Dlatego moim zdaniem nie warto kupować oryginałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak sprawują się tusze? Czy nie zasychają wam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi nie zasychają ale też u mnie przerwa dłuższa w nieużywaniu drukarki to ok. 2 tygodni, może trochę ponad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kupisz zamiennik dobrej jakości to nie wyschnie. No chyba , że na prawdę długo nie będziesz drukować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laserowa + oczywiście zamiennik to mój zestaw ******kowbojki.pl/images/emoticons/smile.gif zamiennik chyba jest bardzo wydajny niż oryginał. nie szkodzą mojej drukarce, wszystko zawsze działa bez zarzutu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie ja też nie miałam takiego problemu, bo tusz zawsze mi świetnie drukuje w bardzo dobrej jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłam nie dawno po raz pierwszy zamiennik i musze przyznać, że za***ona byłam jakościa, na prawdę ładnie drukuje a cena o wiele niższa niż oryginału...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...