Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja polecam Restaurację Magię www.magia.lublin.pl, w sumie to zastanawiam się dlaczego jej nie ma w rankingu. Czy przypadkiem ranking nie jest ustawiony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jadłam niedawno przepyszne hamburgery w Radości... Nie długo tamtejsi kucharze od tych hamburgerów otwierają swój bar "Nóż", aż nie mogę się doczekać. Z pewnością będę stałą klientką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od połowy września będzie otwarty Bar Nóż - pyszne hamburgery! Obstawiali wiele imprez, do tej pory smażyli w Radości, teraz będę ich mogła częściej odwiedzać! Dobra nowina dla wszystkich fanów soczystych burgerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tym komentarzem poniżej. Czekam z niecierpliwością na otwarcie tego baru Nóż. Nie raz już od nich jadłem jak gdzieś robili hamburgery i z pewnością stały klient ze mnie będzie.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kucharze z "Nóż" mają talent kulinarny jak mało kto, ale że otwierają swój bar nie wiedziałam... Ale dobrze należy im się. Oby tylko dalej było tak smacznie jak do tej pory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam właśnie wiele dobrego na ich temat. Mogliby już otworzyć ten swój Nóż a bym w końcu posmakowała ich hamburgerów. Nawet mój syn się nimi zachwycał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hey :) Mam zamiar świętować rocznicę i nie wiem do jakiej restauracji się wybrać. Polecacie coś? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre jedzenie znajduje się w oranżerii, jest to też świetnie miejsce na obiad z dzieckiem, bo w restauracji jest kącik dla dzieci. a więcej restauracji gdzie można zjeść z dzieckiem w lublinie i nie tylko znajdziecie na ***malyobiad.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie jest mnóstwo fajnych restauracji. na przykład zielony talerzyk, munchies, czy oto ivo. ja tam zawsze kieruję się opiniami z ***dobrzeismacznie.pl/ bo para zna się na rzeczy i informacje są zazwyczaj aktualne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasy się przez te lata zmieniły. Jeśli ktoś nie wymienia Rafaello Bursztynowa w liście najlepszych restauracji to znaczy że wogóle nie zna kulinarnej mapy Lublina. Udało im się pogodzić to, co innym nie wychodzi : świeżo, pysznie i przy tym dużo. A...i obecnie naszym rodzinnym zdaniem najlepsza pizza i burgery w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...