Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To są smaki mojego dzieciństwa. Takie potrawy jak pazibroda czy lemieszka (której bardzo nie lubiłam) robiła moja Babcia. Pazibrodę pewnie ugotuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie forszmak i gdzie można go spróbować ? raczej chyba tylko w domowej kuchni która dodatkowo nie jest okraszona glutaminianem sodu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
making things easier was always my matter of concern & now you made is easy. Download Internet Download Manager www.idmportable.in
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psmietam psioche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Placki z kaszy gryczanej - 20 dag suszonych grzybów na 25 dag kaszy gryczanej? ;) Na liście składników babki ziemniaczanej nie ma słowa o pieczarkach, ale w przepisie już występują.... Copy paste? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Sulisz , nie pisz pan bzdur , że przednówek zwiastował nadchodzący post !, jak sam nazwa wskazuje to był okres tuż przed nowymi zbiorami ( żniwami )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w domu mówiono lamieszka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...