Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

2017: 10 najciekawszych restauracji w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2017 r. o 19:17 Powrót do artykułu
Wg mnie brakuje w tym zestawienie restauracji z hotelu " Wieniawski" przy Sadowej! Swietne, elegancko podane potrawy i bardzo dobra dyskretna obsluga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA tam chodzę do restauracji zjeść, a nie zwiedzać. Weźmy taką restaurację jak macdonald....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwielbiam restaurację"Kebab u prawdziwego Polaka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do d...są lubelskie restauracje,poszedłem do jednej,poprosiłem hot doga i nie mieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli już wiadomo, gdzie NIE należy chodzić, bo słabe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie można zjeść dobrego mielonego z marchewką i groszkiem - chyba pośpiech na Lubartowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahhaa::))))))( połowa z tych "restauracji" właśnie bankrutuje :) kto wymyślił ten nonsensowny i nieaktualny ranking ? :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kebab u " prawdziwego ;))) jest dla "chłopaków do wzięcia" ;)))) czyli kratynów :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czaecia Łapa ..... czyli bistro ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Restauracja u Hanysa jest The Best. Zawsze świeże i dobre dania. Maja staropolska (śląską) kuchnie i nie tylko. Cżesto tam jadamy z rodzinką i zawsze wszystko jest bardzo smaczne. Fajna restauracja fajny klimat i fajni ludzi eja prowadza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często odwiedzam Restaurację Tymotka nad zalewem, uczciwie przygotowane i bardzo smaczne!Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byliśmy z rodzinką w restauracji u Hanysa z okazji małej uroczystości rodzinnej i bardzo nam się tam podobało. Fajna klimatyczna restauracji. Bardzo miła pani kelnerka (pozdrowienia). Pyszne jedzonko i miła atmosfera. Na pewno tam jeszcze przyjedziemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pyszne, domowe obiady chodzimy często cała rodzina do Vesarii, maja dobre ceny i można zjeść prawdziwy, domowy obiad. Sama restauracja jest bardzo ładna i przytulna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...