Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

7 dań na post, których musisz spróbować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2017 r. o 09:34 Powrót do artykułu
Jem to na co mam ochotę i wtedy kiedy mam ochotę.Przestańcie z tym postem i musisz koniecznie,bo to raczej do "Niedzieli" pasuje.Ostatnio nawet człowiek zwany prezydentem pokazał,że ważniejsze jest dla niego przestrzeganie postu niż Konstytucji. Chore czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jem to na co mam ochotę i wtedy kiedy mam ochotę.Przestańcie z tym postem i musisz koniecznie,bo to raczej do "Niedzieli" pasuje.Ostatnio nawet człowiek zwany prezydentem pokazał,że ważniejsze jest dla niego przestrzeganie postu niż Konstytucji. Chore czasy." Coś się tak spienił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kościół karze nam pościć a ksiądz w środę popielcową nachłał się i jechał po pijaku stwarzając zagrożenie na drodze dla innych, i to jest po Bożemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...