Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biel w kuchni

Utworzony przez Gość, 17 października 2013 r. o 14:04
Mówią aby optycznie powiększyć kuchnię, należy zadbać o odpowiednią kolorystykę. Jasne barwy nadadzą pomieszczeniu blasku i sprawią, że będzie zdawało się ono większe. A jak w takim razie się ustosunkujecie do białych sprzętów agd, płyta i piekarnik.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biel dominuje w wielu nowoczesnych aranżacjach. To kolor, który faktycznie rozjaśnia i optycznie powiększa pomieszczenia. Wielu producentów sprzętu agd do zabudowy postawiła na biel idealnie przy tym łącząc elegancki design z wieloma funkcjonalnymi rozwiązaniami.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda to świetnie, ale wymaga dużo pracy i pilnowania porządku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, że biały sprzęt również optycznie korzystnie wpłynie na wygląd pomieszczenia, aczkolwiek barwy ścian najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam wrażenie, że po latach fascynacji urządzeniami w kolorze inox, biel powraca do łask. Jest to teraz nowoczesny i uniwersalny kolor. Białe AGD super wygląda zestawione z również białymi lub po prostu drewnianymi meblami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to fajny pomysł, ale trudno na pewno taką kuchnię utrzymać w ciągłej czystości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściany w jasnym kolorze jak najbardziej ale sprzęty już jednak wolę ciut ciemniejsze. Podobają mi się też zdjęcia jedzenia w antyramach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pralkę w kuchni i myślałem o jej zabudowie, ale szybciej się zepsuła niż do tego doszło. Gdy wybrałem się po nową to znów kupiłem zwykłą bo była tak śnieżno biała i niepowtarzalny design HOTPOINT ARISTON AQ83D 29 EU/B jest teraz ozdoba w mojej kuchni.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pralka w kuchni? Dość niefortunne miejsce, no ale niestety czasami nie ma na nią miejsca w łazience. W takim przypadku faktycznie, dobrze jest kupić jakąś reprezentatywną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zestaw mebli w takim stylu http://www.salonmeblowy.net.pl/ze,0,181/zestaw-z159.ehtml? Do tego ściany w białym kolorze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie to wszystko wygląda :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie podobają sie takie kuchnie białe i nowoczesne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w większości domów raczej spotykamy się właśnie z białymi sprzętami, sama takie posiadam i rzeczywiście w kuchni jest jakoś jaśniej i mniej przytłaczająco, ale co fakt ot fakt, utrzymanie ich w czystości bywa uciążliwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...