Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biel w kuchni

Utworzony przez Gość, 17 października 2013 o 14:04
Mówią aby optycznie powiększyć kuchnię, należy zadbać o odpowiednią kolorystykę. Jasne barwy nadadzą pomieszczeniu blasku i sprawią, że będzie zdawało się ono większe. A jak w takim razie się ustosunkujecie do białych sprzętów agd, płyta i piekarnik.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Biel dominuje w wielu nowoczesnych aranżacjach. To kolor, który faktycznie rozjaśnia i optycznie powiększa pomieszczenia. Wielu producentów sprzętu agd do zabudowy postawiła na biel idealnie przy tym łącząc elegancki design z wieloma funkcjonalnymi rozwiązaniami.    
0
Wygląda to świetnie, ale wymaga dużo pracy i pilnowania porządku
0
Jasne, że biały sprzęt również optycznie korzystnie wpłynie na wygląd pomieszczenia, aczkolwiek barwy ścian najbardziej.
0
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
0
Ja mam wrażenie, że po latach fascynacji urządzeniami w kolorze inox, biel powraca do łask. Jest to teraz nowoczesny i uniwersalny kolor. Białe AGD super wygląda zestawione z również białymi lub po prostu drewnianymi meblami.  
0
Według mnie to fajny pomysł, ale trudno na pewno taką kuchnię utrzymać w ciągłej czystości
0
Ściany w jasnym kolorze jak najbardziej ale sprzęty już jednak wolę ciut ciemniejsze. Podobają mi się też zdjęcia jedzenia w antyramach
0
Mam pralkę w kuchni i myślałem o jej zabudowie, ale szybciej się zepsuła niż do tego doszło. Gdy wybrałem się po nową to znów kupiłem zwykłą bo była tak śnieżno biała i niepowtarzalny design HOTPOINT ARISTON AQ83D 29 EU/B jest teraz ozdoba w mojej kuchni.  
0
Pralka w kuchni? Dość niefortunne miejsce, no ale niestety czasami nie ma na nią miejsca w łazience. W takim przypadku faktycznie, dobrze jest kupić jakąś reprezentatywną
0
A może zestaw mebli w takim stylu http://www.salonmeblowy.net.pl/ze,0,181/zestaw-z159.ehtml? Do tego ściany w białym kolorze. 
0
Fajnie to wszystko wygląda :)
0
Mnie podobają sie takie kuchnie białe i nowoczesne
0
Ja w większości domów raczej spotykamy się właśnie z białymi sprzętami, sama takie posiadam i rzeczywiście w kuchni jest jakoś jaśniej i mniej przytłaczająco, ale co fakt ot fakt, utrzymanie ich w czystości bywa uciążliwe...
0
xd
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: