Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pstragowo w Chełmie jest bezkonkurencyjne, jezeli mówicie o świeżych rybach nie sposób tego pominąć ;) a do baru staromiejskiego z chęcią zajrzę i sprawdzę wasze polecenie jak tylko bede w Chełmie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pstrągowo nie jest wcale takie dobre , ryby czuc mułem , to nie jest to co powinno byc , bylem raz z rodzina i napewno wiecej nie bede a do staromiejskiego sie wybiore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam kiedyś w prawiednikach i otrzymałam pstrąga na papierowym talerzu z plastikowymi sztućcami i na dodatek pstrąg był gorzki a mięso dziwnie ciemne!!. Odradzam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Prawiednikach pstrąg grillowany mmm... rewelacja. Lepszego nie jadłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie świeżej morskiej ryby nie uświadczysz nigdzie , w lokalach często podają nie pierwszej świeżości przysmaki . Sklepów rybnych brak a to co leży  w supermarketach na lodzie to tylko wygląda na rybę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akwarium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam PSTRĄGOWO ! ja jezdze tam co weekend rybka super :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...