Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czas zrzucić kilogramy po zimie. 10 dobrych i dietetycznych dań na wiosnę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2017 r. o 14:49 Powrót do artykułu
Jak zaczną płacić w nas tak jak w Europie, a nie w Polsce to będę stosował taką dietę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli porownaz sobie ceny produktow u nas, a w Europie to wcale nie ma tak wielkiej roznicy, jesli chodz w proporcji do zarobkow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doradca się znalazł.......pulpet promuje zdrowe żywienie buahhhaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dieta oczywiście że jest ważna, natomiast nie zapominajmy o ćwiczeniach bo to musi się łączyć :) ja najpierw dobrze jadłam i nie ćwiczyłam w potem źle jadłam ale ćwiczyłam i w końcu porządnie się za siebie zabrałam i zmieniłam nawyki żywieniowe, zapisałam się do Akademii Walki i jestem mega zadowolona bo jest duża grupa wsparcia, duży wybór zajęć na siłowni i na prawdę można pokochać sport!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te propozycje brzmią smacznie, ja właśnie postanowiłam wprowadzić do swojego jadłospisu więcej ryb. Zrobiło się tak wiosennie to nabrałam też ochoty na ćwiczenia, wczoraj byłam pierwszy raz na treningu w klubie fitcurves. Było ciężko, mam drobne zakwasy. Ale nie poddam się. Lato już coraz bliżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłam teraz blender na galerialucznik.pl i mam zamiar przygotowywać sobie kotajle warzywno- owocowe bo jednak nie oszukujmy się, nasza dieta jest bardzo uboga w takie produkty. Taki koktajl to kilka minut pracy, a zawsze bomba witamin wpadnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do garkotłuka na zdjęciu : Ruski ... opasie lubelski ! Marsz do Gacy na odchudzanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...