Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ile kosztuje kupić 1 miejsce u Was?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pstrąg z Pustelni także - codziennie! - w Kafe Mari :)
0
jadlem rybe w kardamonie i wiecej tam nie kupie . byla slabo odmrozona jak jadlem . a fuj. gesie pipki mi smakowaly ale ryba to porazka. popijac to sliwowice paschalną .
0
Nie Basztowa ale Pod Basztą.Słabo Pan zna dawne lubelskie knajpy ..
0
Co za dziennikarskie pomyje! Ryby z pustelni ma połowa restauracji z Lublina! Świeże ryby to podstawa a nie wyjątek!
0
Pstrąg z Pustelni także - codziennie! - w Kafe Mari :)
Pustelnia - przez wiele lat trzyma klasę! Wszystkich znajomych spoza Lubelszczyzny tam zabieram, jeśli jest okazja. "Sola" - zamówcie rybę telefonicznie w dni kiedy ryba ma wzięcie (posty i inne...), i pojedźcie po odbiór zamówienia, na przykład w filii ul. Mickiewicza... I koniecznie podzielcie się wrażeniami z odbioru zamówienia. :) Ryby wspaniałe, podejście do klienta - Bar z filmu "Miś" (kasza niedogotowana...).
0
Co do jakosci przyrzadzenia ryby w Kardamonie potwierdzam slowa jednego z gosci. Poledwica w dorsza byla po prostu nie dobra, wodnista. Zapomnieliscie dopisac ARTYKUL SPONSOROWANY
0
aromatycznym serem z sera?
0
Ryby tylko w OD KUCHNI sami spróbujcie koleś przywiązuje uwagę do produktu ja polecam polędwice z dorsza widziałem na ekranie jak ja rozbierał swieżość na pierwszym miejscu POLECAM
0
Apetyczna ...pani
0
Jak wielką moc posiada nasz śpiew...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: