Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotograficzny konkurs z Żubrem

Utworzony przez turysta, 1 maja 2010 r. o 15:33 Powrót do artykułu
No znam kilka takich miejsc bardzo urokliwych ,cichych , spokojnych i pięknych dla oka gdzie odpoczywam całkowicie a jakie ryby a grzyby w pobliskich lasach no coś pięknego ! tyle że nie powiem gdzie są te miejsca bo zjedzie się hołota obsra krzaki dookoła zdewastuje i obróci te miejsca w Sajgon po nalocie wolę pojechać sam a aparat to sobie kupię też sam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się z tobą zgodzę! Takie urokliwe miejsca są dla ich "odkrywców", a nie za aparat Miłego wypoczynku dla ludzi natury !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wyniki przedłużonego konkursu "Z Żubrem" będą może kiedyś? czy moze już były, tylko je przegapiłem? Bo te pierwsze (których termin był do 30 kwietnia), to widziałem, ale tych z drugiego terminu, to jakoś niestety nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam tez chciałabym wiedzieć czy były gdzieś ogłoszone wyniki przedłuzonego konkursu? Może w komentarzach Redakcja nas poinformuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdaje się, że nie poinformuje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! to ja poinformuję zainteresowane osoby - sama tez byłam w tym gronie - dostałam przesyłkę kurierską w postaci kosza piknikowego za co bardzo dziekuję.Jednak moje fotki i wybrane miejsce zostało zauwazone:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha, wobec tego serdecznie gratuluję pewnie moje fotki nie były tak ładne, skoro nic nie przyszło W każdym razie bardzo dziękuję za informację i życzę przyjemnego piknikowania Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...