Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie nasz gwiazdor Ivo....... ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A boski Waldek gdzie?
0
a gdzie Hades Szeroka??
0
A gdzie Przemek z Perłowej? Pozamaitałby wszytkich.!
0
Z całym szacunkiem do nominowanych i nominujących, ale brak dwóch szefów, chwalonych przede wszystkim poza Lublinem, czyli Piotra Kwiatosza i Przemysława Kapronia jest dosyć dziwnym zrządzeniem losu.
0
Bardzo dziwi mnie brak Piotra Kwiatosza 16 Stołów.Promujący Lubelszczyznę szef kuchni który jest uznawany za najlepszego.Coś jest w tym dziwnego ???????/?///?
0
Jest jeszcze mój przyjaciel Mundek, kucharz zawodowy, który potrafi ugotować coś naprawdę dobrego mając do dyspozycji kilka prostych składników. Opiera się przy tym na doświadczeniu, wiedzy i improwizacji. Od jakiegoś czasu gotuje dzieciom w szkole i w ramach skromnego budżetu robi np. kurczaka w pomarańczach i cebulową zupę krem. W stołówce szkolnej !
0
Agnieszka Filiks???to zgłoszenie do konkursu to jakiś żart...tak samo jak recenzje Pana Sulisza dotyczące lubelskich restauracji....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: