Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem LUDZIE widzą w karczmie ordynat i nie wiem kto to poleca ,ja nigdy więcej nic tam nie zjem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O zall ale gowno wybrali
0
Fakt, czekać na zamówienie 40 minut przy braku kilku klientach i dostać coś na talerzu czego nie da się zjeść ,REWELACJA, smalec z ogórkami jako przystawka był dobry
0
to typ warszawki, oni zjedzą nawet gówn.....
0
ktoś musiał nieźle popracować nad tymi głosami bo przy tej karczmie Ordynat nikt się nie zatrzymuje...niezła ściema...hahaha
0
Nie jadłem lepszej ryby niż ta w pstrągowie, polecam wszystkim
0
Jedzenie bardzo dobre,dziwne ze wcześniejsze komentarze pisze od paru godzin jedna i ta sama osoba
0
A PIKULE ? KOŁO JANOWA WSCHODNIE ROZTOCZE? GOLONECZKA Z RUSZTU PALUSZKI LIZAĆ. PAMIĘAM ZLOT "STARYCH KAPELUSZY" BAJECZKA...........................
0
Jednak ktos się zatrzymuje....byłam,jadłam i jedzenie bardzo dobre:-)
0
Handiuk ? Czy to nie aby PO-wski akolita?
0
Ordynat??? Haaaaha, 1 kwietnia najblizszy w przyszlym roku i juz takie zarty.... :-D
0
Gratuluję! Życzę powodzenia.
0
Handiuk (Karczma Ordynat) - Chodząca Hiena wykorzystująca pracowników
0
Smaczne , miła obsługa , polecam ...☺
0
A PIKULE ? KOŁO JANOWA WSCHODNIE ROZTOCZE? GOLONECZKA Z RUSZTU PALUSZKI LIZAĆ. PAMIĘAM ZLOT "STARYCH KAPELUSZY" BAJECZKA...........................
Potwierdzam do tego jeszcze pyszne żeberka.
0
pstrągowo???????? ale ubaw, bar nad stawem
0
Ordynat ? hahahahhaha :D Nic nie jest mrożone. Wszystko jest przygotowywane dopiero po złożeniu zamówienia – zapewnia Dariusz Handiuk Ewa Kaczke skubie a Dariusz obkłada borówkami ?
0
Ordynat ? hahahahhaha :D Nic nie jest mrożone. Wszystko jest przygotowywane dopiero po złożeniu zamówienia – zapewnia Dariusz Handiuk Ewa Kaczke skubie a Dariusz obkłada borówkami ?
To Pani Ewa Nadal z Szefem kaczki skubia  ?
0
A może wstąpią do Klemensa tam dopiero paszę dają. Krętactwo jedzenie odgrzewane po kilka razy. Pierwszy i ostatni raz tam byłam.
0
Oj Skubia Skubia ale tylko po cichutku :-)
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: