Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
uczesz się z kołtunów jak gotujesz fuiiiiiiiiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Restauracja pana Ivo wymaga wielu poprawek. Mówię to jako klient. Wysoka opłata za rezerwację, brak możliwości rezerwacji telefonicznych (jedno wiąże się z drugim,wiadomo), jakieś limity czasowe, osobowe... człowiek się czuje jak petent, nie jak klient. Szklanki stoją do góry dnem bezpośrednio na stoliku. Pizza to jakaś pomyłka - nie da się jej jeść tak, żeby się nie rozwaliła. Lubię cienkie ciasto, ale to już przesada, to jedzenie zamienia się w serową papkę i tyle. Byłam tam ze trzy razy i wychodziłam zdenerwowana, także to koniec mojej przygody z tą wydmuszką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan IVO juz zakonczyl karier w IVO ITALIAN NIEPRAWDARZ ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta restauracja jest właścicieli PYZATA CHATA tam ostatnio też troszkę kuchnia daje dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ten cały "menager" nieprzyjemny Pan, chamski ironiczny, zachowuje się jak by wszystkie rozumy pozjadał . Nie elegancki , niechlujny . Jedzenie w Ivo jak zwykle masowe bez szału . Kelnerzy nie znający podstaw obsługi konsumenta . W środku bardzo zadymione "niby live cooking " NIE POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kelnerki może i zasad nie znają, ale śliczne z nich dziewczyny, szczególnie pani Angelika i taka z tatuażem na stopie. Poza tym pasta z owocami morza - super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Ivo ma za sobą różne przygody kulinarne, natomiast najgorzej trafić jak coś ćpał, wtedy nie da się jeść, zero smaku, pełno wyzwisk dochodzi z kuchni no i resztę dopowiedzcie sobie sami jak ktoś go zna ..... no i oczywiście nie ma już nic wspólnego z restauracją IVO bo kłótliwy z niego człowiek jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...