Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaką pizzę lubicie najbardziej?

Utworzony przez kasia, 25 września 2009 r. o 08:45
Wynalazłam przepis na stronie DW: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ategory=kuchnia ,dziś robię, pozdrawiam wszystkich fanów pizzy, jakie pizze lubicie najbardziej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze, że ja nie mam talentu do robienia pizzy i dlatego rzadko robię ją samemu w domu. Szczególnie, że niedaleko mojego miejsca zamieszkania jest pizzeria PizzaSky w Wysogotowie, gdzie jest ona rewleacyjna, chrupiąca, z ciągnącym się serem :) No i w dobre cenie więc opłaca się zamówić niż robic samemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze myslalem, ze robie niezla pizze. I calkiem mi smakowala. Az do czasu jak na wakacjach znajomy ze szkolnych lat zaprosil do siebie do Radomia, bo tam teraz mieszka i pracuje. Zabral mnie do restauracji Pasja bodajze i tam jadlem najlepsza wloska pizze. Ciasto idealne, dodatki swiezutkie i zapach z pieca opalanego drewnem niesamowity. Teraz juz sam nie robie tylko chodze po pizzeriach wlasnie z takim piecem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka zrobiona samemu w domu jest przepyszna, można dodać co się chce. Wiem, że podobno większość ludzi nienawidzi pizzy z ananasem,ale kurczę, dla mnie to najlepsza pizza. Jedyne połączenie słonego ze słodkim, które mi smakuje :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię zjeść Maxi Pizza. Zawsze jak mam okazję to zamawiam przez pizza portal, wygodnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja najczęsciej zamawiam, bo jednak pizza z prawdziwego pieca jest o wiele lepsza niz z domowego piekarnika. Najcześciej klasyka: salami, szynka, pieczarki, kukurydza, ser.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwielbiam swoją własną pizzę, ale z racji, że jestem leniem częściej zamawiam z boczkiem i papryką. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza pizza to standartowa czyli szynka,pieczarki ser i ketchap.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...