Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karczma Biesiada w Wojciechowie (recenzja)

Utworzony przez abc, 11 sierpnia 2013 r. o 14:15 Powrót do artykułu
Alkohol "wskazany" w upale - taaaa, jasne... sorry. ale to bardziej zwykłe usprawiedliwianie pijactwa.  Do tego zaburzone pojęcie "deseru", fakt co kto uważa i lubi, ale jak ktoś chce na deser coś słodkiego to nie ma tam co szukać? - czysto hipotetyczne pytanie po przeczytaniu tego tekstu. Po raz kolejny zastanawiam się też / podziwiam jak można tyle zjeść, hmm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogólnie to widzę, że sporo wpierdzielasz, ciekawe jak duży masz brzuch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam !!!!! Naprawde super micha i obsluga. Pozdrowienia dla Karczmy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedzenie spoko,jeździłem tam ze swoją Anią ale mnie rzuciła:-( Nie wiem co zrobić abyśmy wrócili do siebie,głupcem jestem:-(nie potrafilem zadbać o piękną miłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cichopek nago :) http://www.meble.pl#pwid=d6cd1b58daf848f3bc38d60b4c269a70  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogólnie to widzę, że sporo wpierdzielasz, ciekawe jak duży masz brzuch
Ogólnie, to prymitywne masz komentarze anatolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja poprosze o recenzje miejsc gdzie mozna pojechac z małymi dziecmi (placyk zabaw) i z dobrym jedzeniem. Ja jakos takich nie znajduje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
ogólnie to widzę, że sporo wpierdzielasz, ciekawe jak duży masz brzuch
nawet jakby ważył ponad 200 kg, to i tak nie twoja sprawa parchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja poprosze o recenzje miejsc gdzie mozna pojechac z małymi dziecmi (placyk zabaw) i z dobrym jedzeniem. Ja jakos takich nie znajduje....
koleżanko spróbuj w Prawiednikach. jest tam i plac zabaw i coś dla rybaków i jedzenie ok więc możesz zobaczyć co i jak 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja poprosze o recenzje miejsc gdzie mozna pojechac z małymi dziecmi (placyk zabaw) i z dobrym jedzeniem. Ja jakos takich nie znajduje....
koleżanko spróbuj w Prawiednikach. jest tam i plac zabaw i coś dla rybaków i jedzenie ok więc możesz zobaczyć co i jak 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylismy w sobotę 10 sierpnia, całą grupą rowerową "Puławskie Rajdy Rowerowe", jedliśmy pstrągi. Mniamniuśne, zasmaczyste. Pycha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo jadłem w tej restauracji. Najpyszniejsza golonka w tym kraju!!!! Ale największy sukces Włodka to... Ania Z. Od tylu lat... taka miła... Słuchajcie drodzy goście, to ona się do was tak uśmiecha. To ona wam to gotuje. Chwalić, chwalić i chwalić!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tyle żarcia wpierdoli... w takie gorąco...??? No bez przesady, wstydziłabym się opisywać... Facet nie zna się na porządnym jedzeniu tylko ma być tłusto i dużo! Jednym słowem wiocha! U Amaro by się nie najadł. Lecz Amaro też przerost formy nad treścią.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje recenzje Baru nadbystrzycka sajgon nie zawiedziesz sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grubasowi wszystko smakuje co jest tłuste i tanie!! Jego M. też jest pewnie tłustą świnią...Wielki mi autorytet... Czytam to co napisze żeby tylko się pośmiać jak "ogromną" ma wiedzę. Może pan do mnie przyjedzie się szkolić? Na pewno mam większą wiedzę kulinarną od Pana!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy na targi wsi i tłustego żarcia - wstęp gratis . ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do śledzika seta,potem druga seta i galareta,a jak chceta mieć dobrą recenzję,to zadbajcie o podniebienie faceta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko, a gdzież wyście to pomieścili , toż to by pluton tym wykarmił.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha Grunt to dobry marketing:D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo jadłem w tej restauracji. Najpyszniejsza golonka w tym kraju!!!! Ale największy sukces Włodka to... Ania Z. Od tylu lat... taka miła... Słuchajcie drodzy goście, to ona się do was tak uśmiecha. To ona wam to gotuje. Chwalić, chwalić i chwalić!!!!!!!!!
niewiele jest takich miejsc, a miejsca tworzą ludzie- Ania jest wspaniała i ten uśmiech :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...