Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Gessler: Kebab dobrze zrobiony jest przepyszny, uwielbiam go jeść w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 września 2016 r. o 14:23 Powrót do artykułu
Jak w Lublinie na starym mieście są dobre kababy to ją chyba pop....l..iło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac okreslenie celebryta siega juz coraz nizej, kto na sile promuje ta pania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jadam kebab tylko na dworcu PKS w Lublinie. Klimat jaki tam panuje przenosi mnie myślami do krajów trzeciego świata co wyostrza tylko moje kubki smakowe. Dosłownie jakbym był w samym centrum Syrii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na starym miescie to ona moze dzwigac pale w bramie za kebaba od brudasa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy kebab jest ze 100% baraniny. Te Lubelskie mają 70% wołowiny i 30% baraniny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to nie kebab ale najlepsze jedzenie fast food w Lublinie od lat to szaszlyk przy botaniku!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kebab Skarpa najpyszniejszy! Dużo mięsa, świeże warzywa, domowy sos czosnkowy i miła obsługa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja słyszę, że Pani Gessler mówi 'w LUBINIE', a nie 'w Lublinie'? Pozdro dla redakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyraźnie Pani Magda mówi w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80% to tłuszcz a reszta to ta wasza baranina, pochodne i utwardzacze . Lepiej wziąć z kurczakiem. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kebapking napisał:
Czy tylko ja słyszę, że Pani Gessler mówi 'w LUBINIE', a nie 'w Lublinie'? Pozdro dla redakcji
Tylko ty i inni przygłusi. Polecam wizytę u laryngologa. Miód zalega :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam kexa z kurczaka z ul. Północnej obok Lokomotywy. Pychota, sosik paluszki lizać, choć wygląd miejsca może trochę odstraszać to klasa sama w sobie. Kto tam jadł łapka w górę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedząc kebaba osiedlasz araba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jedząc kebaba osiedlasz araba...
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Szczególnie gdy właścicielem jest Polak i polscy pracownicy, bo jedząc ziemniaka osiedlasz Polaka.... Co za bzdet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kebab habiby w Świdniku dramat. W Lublinie dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy w PAprika kebab i to polska sieć kebsów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kebab Paprika, najlepsza polska sieć kebabów, polecam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba musisz kupic aparat sluchowy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kebab Paprika prawdziwie Polski, ale z obsługą możemy sie porozumieć jedynie po ukraińsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w ktorej knajpie w Lbn nie pracują teraz Ukraińcy ????? Słabe to koleś ...:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...