Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Gessler: Kebab dobrze zrobiony jest przepyszny, uwielbiam go jeść w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 września 2016 o 14:23 Powrót do artykułu
Jak w Lublinie na starym mieście są dobre kababy to ją chyba pop....l..iło....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widac okreslenie celebryta siega juz coraz nizej, kto na sile promuje ta pania?
0
Ja jadam kebab tylko na dworcu PKS w Lublinie. Klimat jaki tam panuje przenosi mnie myślami do krajów trzeciego świata co wyostrza tylko moje kubki smakowe. Dosłownie jakbym był w samym centrum Syrii.
0
Na starym miescie to ona moze dzwigac pale w bramie za kebaba od brudasa :)
0
Prawdziwy kebab jest ze 100% baraniny. Te Lubelskie mają 70% wołowiny i 30% baraniny
0
Może to nie kebab ale najlepsze jedzenie fast food w Lublinie od lat to szaszlyk przy botaniku!!!!
0
Kebab Skarpa najpyszniejszy! Dużo mięsa, świeże warzywa, domowy sos czosnkowy i miła obsługa :)
0
Czy tylko ja słyszę, że Pani Gessler mówi 'w LUBINIE', a nie 'w Lublinie'? Pozdro dla redakcji
0
Wyraźnie Pani Magda mówi w Lublinie.
0
80% to tłuszcz a reszta to ta wasza baranina, pochodne i utwardzacze . Lepiej wziąć z kurczakiem. ..
0
kebapking napisał:
Czy tylko ja słyszę, że Pani Gessler mówi 'w LUBINIE', a nie 'w Lublinie'? Pozdro dla redakcji
Tylko ty i inni przygłusi. Polecam wizytę u laryngologa. Miód zalega :)
0
A ja polecam kexa z kurczaka z ul. Północnej obok Lokomotywy. Pychota, sosik paluszki lizać, choć wygląd miejsca może trochę odstraszać to klasa sama w sobie. Kto tam jadł łapka w górę :)
0
Jedząc kebaba osiedlasz araba...
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jedząc kebaba osiedlasz araba...
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Szczególnie gdy właścicielem jest Polak i polscy pracownicy, bo jedząc ziemniaka osiedlasz Polaka.... Co za bzdet.
0
Kebab habiby w Świdniku dramat. W Lublinie dobry
0
Najlepszy w PAprika kebab i to polska sieć kebsów :)
0
Kebab Paprika, najlepsza polska sieć kebabów, polecam ;)
0
To chyba musisz kupic aparat sluchowy ;)
0
Kebab Paprika prawdziwie Polski, ale z obsługą możemy sie porozumieć jedynie po ukraińsku
0
A w ktorej knajpie w Lbn nie pracują teraz Ukraińcy ????? Słabe to koleś ...:(
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: