Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan Filippo Orlando proponuje mule... ale coś talerza z samymi tylko mulami i dodatkowo z bagietką z przepisu z w/w artykułu w jego lokalu nie uświadczysz !!! - Proszę zajarzyć na internetowe menu z lokalu. Proponuje poszukać z proponowanymi przepisami wiarygodniejszego źródła, co w swoim menu na co dzień proponuje mule !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Owoce morza to fascynujący temat, który w Polsce i w Lublinie zaczyna być na topie. Tylko NIGDZIE w Lublinie świeżych owoców morza nie kupimy !!! Co to za bzdury ?? Kto chce przyrządzać mule często powinien zaopatrzyć się w specjalny garnek do muli. Albo jeszcze to : A operacja potrząsania jest jednym z najważniejszych elementów decydujących o udanej potrawie. Większych bzdur nie czytałem , dziękuje nie skorzystam :)
0
należy jeść to co w danym momencie daje przyroda w miejscu gdzie mieszkasz!!! Zapamietajcie to sobie miłośnicy "muli" z lublina na wyżynie lubelskiej!!!!
0
Taaak. Zapłać Piano jeśli cenisz dobre dziennikarstwo. Wtedy dostaniesz więcej takich sponsorowanych artykułów jak ten. Bezczelnie twierdzący, że jest tylko obiektywnym artykułem o mulach. Kto śledzi tematy ten wie jak obiektywny jest dziennik, zresztą kurier nie lepszy, w temacie lokalnych knajp. Na dobre dziennikarstwo poczekamy jeszcze wiele lat, zwłaszcza w tym mieście, może do innych już cywilizacja dotarła. Ech, szkoda...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: