Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

na na nalesniczki:)

Utworzony przez Kuba88, 23 kwietnia 2010 r. o 12:48
Opis Do naleśników wykonanych tym sposobem można stosować zarówno nadzienie słodkie jak i wytrawne. Naleśniki mogą być przechowywane w lodówce, ale nie zamrożone, nawet przez kilka dni, zawinięte w foliową torebkę. Jest to porcja na około 15—16 szt. Składniki * mąka 2 szkl * mleko 1,5 szkl * woda 1 szkl * jajka 1 szt * olej 2 łyżki * cukier 2 łyżeczki * proszek do pieczenia 1 łyżeczka * sól do smaku Sposób przyrządzenia ciasta Jajo roztrzepać z mlekiem, dodać wodę( ja często dodaję zamiast zwykłej wody wodę gazowaną mineralną lub mleko), mąkę, sól, cukier, olej i proszek do pieczenia. Dokładnie wymieszać, aby nie było grudek mąki. Smażąc pierwszy naleśnik, patelnię posmarować tłuszczem, następne smażyć już bez tłuszczu. Sposób przyrządzenia: Gdy naleśniki będą już gotowe i ostudzone, wyłożyć je odsączonymi owocami z puszki, pokryć bitą śmietaną, zawinąć naleśniki w rulonik i przyozdobić naleśnik polewą np zrobić paseczki, kropeczki lub polać całkowicie i zostawić do zastygnięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naleśniki które smaży moja żonka są tak fantastyczne jak ona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam wszystkim polecam pancaki, czyli amerykańskie grubaśne naleśniiki. Są przepyszne! Zrobiłam je raz i się w nich zakochałam. Pychota mówię wam. http://pychotka.pl/przepisy-kulinarne/inne...ale%B6niki.html Dla łasuszków idealne idealne tez do ksozyka piknikowego na wiosenne popołudnia wolne od pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...