Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocny Bazar. To pierwsze takie miejsce w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2017 r. o 16:39 Powrót do artykułu
Ivo zszedł na psy. Ostatnio jadłem u niego na starówce ,dramat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko jeden ivo w Lublinie otwiera ciągle nowe lokale czy mi się zdaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POTWIERDZAM zejście na psy... Na starówce u Ivo jedzenie jest masakrycznie... Nutella jako przystawka jest gwoździem do trumny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wymyślił ten debilizm??????!!!!!!!!! Ten gościu IVO to powinien karmić zebry w kołchozie a nie nas tymi FAST-FOODAMI!!!!!!! Czy nie można zaprosić okolicznych szefów gastronomii i zorganizować jedzenia regionalnego, prawdziwie lubelskiego???? Gdzie są te flaczki w rosole? Gdzie goloneczka "Grześkowiaka"??? A gdzie forszmak po lubelsku???? Czy mam jeszcze wyliczać dalej - nie już nie mogę bo na sama myśl o tym zalewa mnie ślinka. A na samą myśl o tym du...pnym jedzeniu zalewa mnie KREW!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako jedyny płaci za reklamę wszędzie gdzie się da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mega. czekam jak na Gwiazdkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...