Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tyle zjeść, masz chłopie przerób... Ile wynosi Twoje BMI? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz już się nie dopcha do jadła. Najlepsza golonka pod Słońcem zostanie rozdeptana tą reklamą. A było tak kameralnie. Mam nadzieję że tłumy nie trafią bo nie ma drogowskazów... jedyny minus tego baru to to, że nie podają na talerzach i mały jest wybór dodatków, mogły by być jeszcze pomidory z cebulką. Za to herbata serwowana jest w szklance i koszyczku..., 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze jak jestem w trasie do Rzeszowa odwiedzam zajazd.Pozdrawiam wlascicieli. Micha super!!!! Golonka palce lizac!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza golonka jaka jest osiągalna w województwie Lubelskim, a żeberka  cymes , Od 20 lat najlepiej smakuje i wszystkich znajomych tam zawożę z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz obok stoją dziewczyny to można wpaśći na deser ... :wub: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bardzo polecam.. Kiedyś na trasie nie jadłam z Ustrzyk Dolnych aż do tego miejsca bo czekałam  - na golonkę pod Janowem !!! :)))  Pieczona na ogniu jak żeberka - SUPER EKSTRA MISTRZOSTWO ! Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tak jak pan Waldek napisał. Kultowe miejsce i kultowe smaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i żeście narobili, Jasio przeczytał i tak zap...ał na golonę żeby jej nie zbrakło, że tak wyk...ił i ledwo co przeżył   http://www.lublin112.pl/zderzenie-aut-w-pikulach-spore-utrudnienia-w-ruchu/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i żeście narobili, Jasio przeczytał i tak zap...ał na golonę żeby jej nie zbrakło, że tak wyk...ił i ledwo co przeżył  
  Doprawdy żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów się pan popisał obeznaniem w tłuszczu... na deser kiełbasa? No brawo!!! Kiedy ten pan przestanie pisać dla tłuściochów? A może i sałata będzie pyszna jak się ją poleje tłuszczem ze skwarkami? Pan się zastanowi nad sobą i tłusta żoną. Nie dla Pana Sulisza!!! Niech DzW skończy z jego tłustymi wywodami!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma jak się nażreć w tak ciepłe dni. Trzeba tłuszcz zbierać. Nie wiadomo jaka zima będzie... Podzielam poprzedniego posta. Nie dla pana Sulisza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@grzesiek - sam lubię dobrze i dużo zjeść bez względu na to czy jest ciepło (nawet do bólu) czy zimno, ale bez przesady...   Zauważcie, że po raz kolejny w artykule / opisie / recenzji pojawia się piwko i "deser", który przeczy przeciętnemu znaczeniu tego słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Pikule. Zderzenie dwóch samochodów na drodze nr 19
pozytywna opinia przyczyną stłuczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma takiego słowa jak piwko dla normalnych ludzi. A może jest dla ułomnych, jak jedzonko, goloneczka, słoiczek, buteleczka itd.  Piniążki też są dla wieśniaków.  A może z końcówką 'om' też będzie fajnie... Ludzie opamiętajcie się!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i tak, ale pasuje do tych recenzji... - nie da się zjeść posiłku bez piwa, a "deser" to nie coś słodkiego np. przy kawie. Teraz lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie deser to właśnie coś słodkiego a nie kiełbasa. Deser może być kawą, lodami, ciastkiem, budyniem, racuchami...Piwo to piwo ale musi być normalne a nie wytwór bez chmielu. Jakby nie patrzeć pan jegomość nie zna się na niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zamiast gwiazdek to kostki smalcu by się sprawdziły??  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak mniejsza połowa! Połowa to jedna z dwóch identycznych części całości!!! Jeśli recenzje są tak prawdziwe jak to sformułowanie, to ja dziękuję pięknie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super jedzenie. Jadłem nie raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów się pan popisał obeznaniem w tłuszczu... na deser kiełbasa? No brawo!!! Kiedy ten pan przestanie pisać dla tłuściochów? A może i sałata będzie pyszna jak się ją poleje tłuszczem ze skwarkami? Pan się zastanowi nad sobą i tłusta żoną. Nie dla Pana Sulisza!!! Niech DzW skończy z jego tłustymi wywodami!!!
Morda Tumanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...