Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pizzeria il Rifiugio w Lublinie (recenzja)

Utworzony przez ja!, 30 marca 2013 r. o 11:58 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Fajnie byłoby, gdybyś się Waldemarze oficjalnie zarejestrował i odpisał wybranym przez siebie forumowiczom na ich posty. Korona z głowy przecieżby ci nie spadła, a mógłbyś wiele spraw wyjaśnić na forum wielu osobom. Zastanów się nad tym, to przecież nie boli i w niczym ci nic nie umniejszy. Czy starczy ci na to odwagi ?! Co o tym sądzisz ?! Przecież to tylko niewinny temat o restauracjach, prawda ?! Ryzyko żadne, a zawsze w razie co, można zwrócić się do moderacji o wykasowanie jakiegoś postu.
No właśnie przecierz tu tylko o restauracje chodzi - nikt nie będzie cię berbeluchu pytał o 30 000 za książkę o pewnym teatrze którą za ciebie napisały panie z muzeum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwie sie że jeszcze ta pizzeria nie splatowała, przecież to jest jedyna znana mi pizzeria która ma reklame spalonego, ciemnego ciasta. jeżeli ktos lubi takie suche cudeńko i się jeszcze tym zachwyca to wydaje mi się że powinien udac sie do laryngologa, ale cóz rozne są gusta jeden woli pizze a inny suchara, z tym ostatnim to kobitki powinny miec dobrze bo sie moga sucherem odchudzić. tak na poważnie reklama widac niexle posmarowana (nie pwoiem czym), bo zachwycac sie nie ma w żadnym wypadku czym. z taka pizza to moga konkurować te z zamrażarki ze sklepu, o pardon, te z zamrażarki nie sa tak brudne, cienkie i nie sa takie suche.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym burakom specjalnie podają takie jedzenie by mieć spokój i by więcej nie wracali. Albo konkurencja nie dosięga im do pięt, stąd suchary i czarny pijar produkowany na forum. Lubisz pizza z zamrażarki to ją jedz, nikt Ci nie każe chodzić do tej czy innej knajpy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam święta Waldek ? Sam widzisz, że wartoby czasami coś odpisać...np. na taki post # 22. ...ale nie "zza krzaka" jako ktoś inny, tylko jako ty. Osobiście nie odnoszę się do postu # 22, ale, ale, ale ta część cyt. "...tak na poważnie reklama widać nieźle posmarowana (nie powiem czym)...". Tak to faktycznie wygląda, można odnieść taki właśnie wniosek. Ponieważ danie komuś 5 gwiazdek to u ciebie coś baaardzo niespotykanego. Zwiedziłeś przecie chyba już setki restauracji/lokali, a 5 gwiazdek dałeś pizzerii ?? Coś chyba tutaj "śmierdzi", nie uważasz ? Czyżby zatem była to prawda ? ...a może zwyczajnie był "gratis" tym razem. Sam wiesz najlepiej...ja nie przypuszczam że ci "posmarowano" tym razem, bo to jest dość poważne oskarżenie, ale stawiam że był tak zwany "gratis", czyli za darmochę, prawda ?! Ty to wiesz, ja to wiem, czyli wiemy to teraz wszyscy. Czy uważasz, że jest to uczciwe ? Ciekawe co by się stało, gdybyś napisał prawdę...czyli że to prawda, że właściciel postanowił cię nie kasować, że zwyczajnie tym razem nie zapłaciłeś za to wszystko. Jasna sprawa że się do tego nie przyznasz, bo wtedy ta twoja recenzja, a w szczególności te 5 gwiazdek możnaby obić o kant dupy. Dlatego zastanów się Waldek nad uczciwością tego co piszesz, tak sam przed sobą chociaż. Są święta, wypadałoby być uczciwym, chociaż od czasu do czasu, prawda ?! Mokrego śmingusa dyngusa ci życzę, żebyś zaliczył tyle wiaderek zimnej wody na swoją głowę ile razy miałeś gratis żarcie....trochę by tego było, prawda ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czasami mi się wydaje ze "miś abc" to Waldek, a jeśli to nie Waldek, to napewno ktoś mu bliski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Niektórym burakom specjalnie podają takie jedzenie by mieć spokój i by więcej nie wracali.
To samo można powiedzieć o burakach piszących recenzje, że celowo podaje się im "smaczną okrasę" żeby nie wracali, a oni mimo wszystko wracają. Według mnie to są dopiero buraki, takie ze hej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście że nikt mie nie każe chodzić do tej knajpy. Ale to nie znaczy aby na forum publicznym zachwycac się bylejakością, bo pizza jest po prostu przecietna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
falcko do abc napisał:
... Ale to nie znaczy aby na forum publicznym zachwycac się bylejakością, bo pizza jest po prostu przecietna.
...ale jak jest gratis, to już przeciętna być nie może. Wtedy jest super i zasługuje na 5 gwiazdek. ...w myśl zasady, że darmowy to i ocet słodki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocenił Gnieciuch Gnieciucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mistrzu" Waldemarze ! Czekam na następny artykuł ! Komu tym razem przydzielisz gwiazdki i ile ? ...według własnego uznania. ...napisz coś wreszcie, bo mi już tęskno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie ,, sloiki ,, to prawdziwa wioska zarowna u nas w Warszawie jak i na roli u siebie , co oczywiscie ,, widac i czuc ,, . Ja rozumiem , ze nie smakuje cienka pizza za ponad 20 zl , ale u nas w Warszawie zajadacie sie kebabami za 7 zl i tez narzekacie , ze bulka cienka , sosu malo , szczegolnie tego czosnkowego . Ludziska Wy dajcie sobie spokoj z chodzeniem do restauracji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie gdybyście za kebab zapłacili 20zł a za pizze z 60 zł to zapewne jedzenie byłoby wyborne ale jak sie stołujecie byle tanio to co sie dziwić że narzekacie i macie jakieś problemy żołądkowe http://lexo.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam już nie zaglądam odkąd ja i znajomi zatruliśmy się pizzą z łososiem brr pogoniło nas wszystkich pięcioro..przerzuciłam się na pyycha pizze w Altermatywie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest pysznie, wspaniała, domowa atosfera, warto sie wybrac jesli ma sie ochote na chwilkę przeniesc sie do włoch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pyszna! Może nie każdy wie lub nie każdemu smakuje, ale własnie prawdziwa włoska pizza jest cienka, krotko trzymana w bardzo goracaym opalanym drewnem piecu, i przez to odrobinę spieczona na spodzie. Kto był we Włoszech ten wie, tam wszyscy wicinają cienką i prostą margeritę - dobre ciasto, sos i ser to podstawa.  Il Rifugio ma pyszna pizzę, swieze składniki, smak tej pizzy nie równa sie zadnej innej w Lublinie. Już na wejściu witają smakowite zapachy. Ponadto wnętrze i klimat jak w wiejskiej, włoskiej knajpce. Super! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też przyznaję się, że ta pizza mi wyjątkowo smakuje, świeża, smaczna. Nic dodać nic ująć. Wiadomo, że nie każdemu przypadnie do gustu więc i negatywy tez będą na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza jest w Chili na pogodnej w lublinie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza i najtańsza pizza w mieście zapraszamy www.pizza-euforia.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niestety prawda szczęśliwy ten co pizzy od Włocha nie jadł !!!! bo jeśli to zrobił to faktycznie inne wyroby z innych naszych pizzerii tych co jadłem to nawet do porównania w szranki stawiać niegodne!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam się szczerze, że nie zapoznałem się przed napisaniem swojego wcześniejszego wpisu z innymi pod tym tematem. Na początku zdziwiłem się, że są tacy, którym atmosfera i kuchnia nie odpowiada, ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje. Dla jednego tak jak dla mnie nie ma lepszej pizzy w Lublinie dla Innego pizzą jest dopiero gruba buła z plastrami szynki z Ketchupem. Jeszcze może ktoś napisze, że Włoch się dziwnie obrusza jak się o Ketchup prosi:))   Przed chwilą zjadłem miałem w ustach dwie z Dali i jeśli ktoś je uważa za dobre to niech sobie je je ja idę Manti lub Reni sobie zaaplikować. (niestety dziś Il Rifugio zamknięte)     Może trochę zszokuję teraz, ale chyba kiedyś faktycznie zaszkodziła mi pizza z łososiem Choć nie wiem do końca czy nie był to efekt mojego złego podejścia do Frutti di mare.     Z racji dzieci i czasu oczekiwania nie jadam w lokalu a biorę pizzę na wynos.           
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...