Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomysł na niedzielę: Święto Chleba w Skansenie, Święto Karpia w Malińcu

Utworzony przez Amen, 22 sierpnia 2010 o 10:18
To już nie ma POLSKIEGO CHLEBA zasadzanego do pieca na drewnianej łopacie tylko jakieś żydowskie gnioty z cebulą ? Wasilewski jak je tak uwielbia to niech je wp****ala . Ja na ten przykład uwielbiam CHLEB PASTERSKI NA KOZIM MLEKU -wspaniały,A co z tym tradycyjnym bochnem dożynkowym ?....on jest BE ? Polacy,Polacy jesteście może i dumni ale głupi do sPOdu,jak ten wasz profesór z niemieckiej nominacji .Jeszcze jak zielonego grejfruta zamiast soczystego jabłka uczynicie regionalny owoc to będzie to już dno,niżej którego zejść się nie da.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda, że redakcja nie wie , że są "Chmielaki" ...
0
No ico ze sa chmielaki.Wczoraj tam bylem i nic szczegolnego nie widzialem ,kampania piwowarska ,zywiec ,carlsberg czyli jedno gowno co roku,jedynym wyjatkiem byly trzy regionalne browary igoscinnie dwa z czech i tyle.
0
Amen napisał:
tylko jakieś żydowskie gnioty z cebulą ?
Ja za to sram na piwo i inne alkohole... a od cebularzy won palancie
0
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Z-XrkyxCw
0
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Z-XrkyxCw
0
Piwo to najlepszy napój świata i jest leczniczy zalecany przez lekarzy/z umiarem/W mojej rodzinie nie lubią cebularzy.a kto uwielbia źyczę smacznego,ale nie tego z szczyzny.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: