Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomysł na niedzielę: Święto Chleba w Skansenie, Święto Karpia w Malińcu

Utworzony przez Amen, 22 sierpnia 2010 r. o 10:18
To już nie ma POLSKIEGO CHLEBA zasadzanego do pieca na drewnianej łopacie tylko jakieś żydowskie gnioty z cebulą ? Wasilewski jak je tak uwielbia to niech je wp****ala . Ja na ten przykład uwielbiam CHLEB PASTERSKI NA KOZIM MLEKU -wspaniały,A co z tym tradycyjnym bochnem dożynkowym ?....on jest BE ? Polacy,Polacy jesteście może i dumni ale głupi do sPOdu,jak ten wasz profesór z niemieckiej nominacji .Jeszcze jak zielonego grejfruta zamiast soczystego jabłka uczynicie regionalny owoc to będzie to już dno,niżej którego zejść się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że redakcja nie wie , że są "Chmielaki" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ico ze sa chmielaki.Wczoraj tam bylem i nic szczegolnego nie widzialem ,kampania piwowarska ,zywiec ,carlsberg czyli jedno gowno co roku,jedynym wyjatkiem byly trzy regionalne browary igoscinnie dwa z czech i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amen napisał:
tylko jakieś żydowskie gnioty z cebulą ?
Ja za to sram na piwo i inne alkohole... a od cebularzy won palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Z-XrkyxCw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Z-XrkyxCw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwo to najlepszy napój świata i jest leczniczy zalecany przez lekarzy/z umiarem/W mojej rodzinie nie lubią cebularzy.a kto uwielbia źyczę smacznego,ale nie tego z szczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...