Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Atrium. Recenzja

Utworzony przez czysmakuje.blogspot.com, 17 września 2012 r. o 10:49 Powrót do artykułu
Według nas, Atrium ustąpiło pola już dawno. Polecamy Aventino oraz Il Rifugio: http://czysmakuje.blogspot.com/2012/06/il-rifugio-i-aventino-wosi-w-natarciu.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atrium już dawno ustąpiło pola. My polecamy Aventino oraz Il Rifugio: http://czysmakuje.blogspot.com/2012/06/il-rifugio-i-aventino-wosi-w-natarciu.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydarzenie na skalę światową! muszę się koniecznie wybrać na "jagnięcą gicz wołową"! skoro Pan, Panie redaktorze nie odróżnia barana od wołu to może czas zmienić profesję...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydarzenie na skalę światową! muszę się koniecznie wybrać na "jagnięcą gicz wołową"! skoro Pan, Panie redaktorze nie odróżnia barana od wołu to może czas zmienić profesję...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musze przyznać że opinia Pana Redaktora bardzo mnie zaskoczyła, Atrium jest moją ulubioną restauracją i osobiście nigdy nie trafiłam na ,,gorszy dzień kucharza". Jedzenie zawsze jest przepyszne i ładnie podane. Moim ulubionym daniem, zawsze tak samo dobrym, jest saltimbocca, którą gorąco polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Ja również jestem stałym klientem tego lokalu i chyba pan redaktor faktycznie miał kiepski dzień, bo kiełbasek włoskich tam nie ma !!! Chyba za wiele wina redaktorze i poraziło Panu kubki smakowe i oczy ! Podobnie w innym lokalu opisanym na poczatku września, który również znam doskonale, Pana ocena troszkę mija się z prawdą, bo przecietny klient dostaje tam szpinak mrożony a saltinbocca nigdy nie widziały szynki włoskiej tylko BOCZEK !!!. Oj pora na emeryturkę !!! Z niecierpliwościa oczekują Pana kolejnych opinii ! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda boli !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę,że pan redaktor powinien zmienić pracę , bo w swojej dotychczasowej się nie sprawdza. Może jest to myśl dla dyrekcji Dziennika Wschodniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aventino proszę nie żartować! Miejmy nadzieję, że szybciej zniknie,niż się pojawiło.A Atrium działa już chyba kilka dobrych lat co świadczy, że ma dużo stałych gości. Pozdrawiam Siebie i innych stałych klientów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swego czasu też lubiłem Atrium - chodziłem tam specjalnie na bistecca di manzo. Ale kilka ostatnich razy to była niestety porażka, chyba zmienili mięso, z którego to robili. NIe mówiąc już o tym, że za każdym razem stek zamówiony na średnio był spieczony na podeszwę. Tak więc od 1-1,5 roku już tam nie bywam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłem w czwartek na owocach morza i musiałem rezerwować stolik wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten piekny lubelski wawel spada na psy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...