Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Auriga w Lublinie (recenzja)

Utworzony przez X.X, 3 marca 2013 r. o 13:47 Powrót do artykułu
Ja sie pytam gdzie jest ta restauracja? Dlaczego tego nie napisano? Co to za reklama lokalu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że ta restauracja jest ul. Okopowej wiza wi prokuratury ,- widać w drzwiach odbicie ,,,, ..powiem inaczej kogo stać na taki obiad za taką cenę --- jak się ma 1064 , zl. na rękę ,,,,, tylko pozazdrościć tym co mogą jeść obiady za taka kasę ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego od razu reklama? Bywam tam czèsto i jak najbardziej zgadzam siè z tà recenzjà. Idz, spròbuj a potem zostawiaj komentaze, Znajduje siè na Okopowej w kompleksie z parkingiem podziemnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bigmarze na okopowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiad zjesz za 15 zl.. Wysmienite II danie dnia.. Do tego cos do picia i masz 20zl. Stac chyba kazdego od czasu do czasu... 166 zl to cena za przekàski, I danie,II danie, deser, kawè i butelkè wina dla 2 osòb....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robotnik napisał:
Myślę że ta restauracja jest ul. Okopowej wiza wi prokuratury ,- widać w drzwiach odbicie ,,,, ..powiem inaczej kogo stać na taki obiad za taką cenę --- jak się ma 1064 , zl. na rękę ,,,,, tylko pozazdrościć tym co mogą jeść obiady za taka kasę ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajmy. 40 euro za obiad dla dwóch osób to naprawdę dobra cena. Wiadomo, że to nie jest lokal do jedzenia śniadań, lunchu, obiadu i kolacji, ale na dobry obiad co kilka dni chyba można sobie pozwolić. Po to są pieniądze, żeby z nich robić użytek, a nie całe życie zajadać cebulę z przeceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juana napisał:
Nie przesadzajmy. 40 euro za obiad dla dwóch osób to naprawdę dobra cena. Wiadomo, że to nie jest lokal do jedzenia śniadań, lunchu, obiadu i kolacji, ale na dobry obiad co kilka dni chyba można sobie pozwolić. Po to są pieniądze, żeby z nich robić użytek, a nie całe życie zajadać cebulę z przeceny
Jeśli masz pieniądze to je wydaj na jedzenie w takim lokalu co kilka dni, a na resztę dni wystarczy ci cebula z przeceny. Szpanu trzeba zadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno pójdziemy i my. Szczególnie, że można kupić pyszne sery i wędliny. Niedaleko jest inny lokal włoski. Bagatto. Opisaliśmy tę knajpkę tutaj: http://czysmakuje.bl...a-makaronu.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To takie buty ?! ...prokuratura ?! ...łał ! Sam widzisz jak to jest być wciąż krytykowanym. Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe, pamiętaj o tym berbeluchu. ..tym razem 5 gwiazdek ?! ...fajnie żeś sobie to wymyślił tym razem.... Jak zwykle życzę ci "smacznej okrasy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy ten , kucharz gotuje jak rozmawia z klientami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudze chwalicie a swego nie znacie, wstyd ! Nie ma nic lepszego niż polska kuchnia ! ...ale skąd o tym wiedzieć berbeluchowi. Ciekawe co robi (oprócz kucharzenia) w Lublinie ten makaroniarz ?...a może uciekł przed mafią ,albo włoskim prawem. Wartoby się tym nieco zainteresować.... Włoch w Lublinie ?! ha ha ha ! To tak jak Eskimos w Afryce.... ...nie ma bata jest coś na rzeczy.....i to pod samym "nosem prokuratury". Jak to mówią, pod latarnią najciemniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy aby na przeciwko tejże restauracji nie ma zakazu zatrzymywania się ? Jeśli takowy jest, to proszę teraz udać się do najbliższej komendy policji i donieść na siebie panie smakoszu i dobrowolnie poddać się karze. (plus punkty karne) Wszak to zdjęcie jest dowodem w sprawie. To że zatrzymał się pan tylko po to żeby M zrobiła zdjęcie nie jest żadnym wytłumaczniem. Porządek musi być !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając ponownie do wątku prawa o ruchu drogowym, to z tego co jest mi wiadomo w Polsce obowiązuje prawo, że można kierować autem mając nie więcej niż 0,2 promila. Jeśli coś się zmieniło w tej kwestii to proszę mnie niezwłocznie poprawić. W artykule tym jest wyraźnie napisane że sączyliście wino, a za wypitą całą butelkę zapłaciliscie ponad 160 zł. Więc kto z was kierował ? Kto z was jest tak nieodpowiedzialny ?! ...ech !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wracając ponownie do wątku prawa o ruchu drogowym, to z tego co jest mi wiadomo w Polsce obowiązuje prawo, że można kierować autem mając nie więcej niż 0,2 promila. Jeśli coś się zmieniło w tej kwestii to proszę mnie niezwłocznie poprawić. W artykule tym jest wyraźnie napisane że sączyliście wino, a za wypitą całą butelkę zapłaciliscie ponad 160 zł. Więc kto z was kierował ? Kto z was jest tak nieodpowiedzialny ?! ...ech !
...
Ostatnio edytowany 8 marca 2013 r. o 12:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cudze chwalicie a swego nie znacie, wstyd ! Nie ma nic lepszego niż polska kuchnia ! ...ale skąd o tym wiedzieć berbeluchowi. Ciekawe co robi (oprócz kucharzenia) w Lublinie ten makaroniarz ?...a może uciekł przed mafią ,albo włoskim prawem. Wartoby się tym nieco zainteresować.... Włoch w Lublinie ?! ha ha ha ! To tak jak Eskimos w Afryce.... ...nie ma bata jest coś na rzeczy.....i to pod samym "nosem prokuratury". Jak to mówią, pod latarnią najciemniej.
Od kiedy Półwysep Apeniński leży w IZRAELU ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...od 1945 roku, czyli od zakończenia ostatniej wojny światowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...od 1945 roku, czyli od zakończenia ostatniej wojny światowej.
Nie wiedziałem że stolicą Izraela jest Rzym, a to ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srulo napisał:
Nie wiedziałem że stolicą Izraela jest Rzym, a to ciekawe.
Stolicą Izraela nie jest Rzym, tylko Waszyngton. Rzym to jedno z wielu miast Izraela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stolicą Izraela nie jest Rzym, tylko Waszyngton. Rzym to jedno z wielu miast Izraela.
Z tego wynika że stolicą USA jest Jerozolima. To jakiej jest norodowości Berbeluch ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...