Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Carmen (recenzja)

Utworzony przez Maciek, 26 sierpnia 2012 r. o 18:08 Powrót do artykułu
To prawda, to jedna z lepszych restauracji w Lublinie. Gdyby jeszcze nie była tak schowana w bramie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Restauracja nie jest zła. Szkoda tylko, że piszący recenzję jest znajomym właścicieli restauracji, a pisząc w takich okolicznościach recenzję staje się zwykłym oszustem!!! (Panie Redaktorze proszę zrobić sobie rachunek sumienia) Ps. Ciekawe czy ta wypowiedź zostanie ocenzurowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110211/KUCHNIA01/169635753 Uuuu - nieładnie. To znaczy nie byłoby źle gdyby nie ta wstawka z kucharzem-właścicielem, którego pan Sulisz widzi niby po raz pierwszy na oczy. NIEŁADNIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że restauracja jest schowana, bo dzięki temu jest tam cisza i spokój, można skupić się na smakach, muzyce i specyficznym klimacie. Kto chce to tam trafi, dzięki temu lokal jest wolny od ludzi, którzy wchodzą całymi rodzinami do pierwszej lepszej knajpy, żeby się najeść. Byłem 3 razy, za każdym razem byłem zachwycony, w szczególności winem (!!!), ale także paellą z owocami morza (lepszych owoców morza w Lublinie nie jadłem) i omawianą deską. Ceny jak na takie "egzotyczne" jedzonko nie są wygórowane. Jest w tym jedzeniu zdecydowanie serce kucharza i duch Hiszpanii. Obsługa przemiła, otwarta, niewymuszenie uśmiechnięta i pomocna. Podane wędliny zostały przez Pana Kelnera szczegółowo opisane, wino otwierane przy gościu z zachowaniem wszystkich reguł Co prawda wystrój nie powala, ale cała reszta każe przymknąć na to oko - przez chwilę można bowiem poczuć się w restauracji Carmen jak w prawdziwej Hiszpanii Naprawdę polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carmen póki co jest i naszym numerem jeden w Lublinie. Zapraszamy do naszej recenzji: http://czysmakuje.bl...-pl-x-none.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie interesuje czy Pan Waldemar Sulisz zna czy nie zna Pana Ismaela, ale logicznie rzecz biorąc, większość właścicieli restauracji w regionie lubelskim powinna znać Pana Sulisza, gdyż jest on słynnym dziennikarzem i krytykiem kulinarnym i co piątek publikował na łamach Dziennika Wschodniego filmy czy wywiady z różnymi kucharzami naszego regionu. Dla mnie te komentarze to zwykła zawiść, bo mało jest takich restauracji jak Carmen i takich kucharzy jak Pan Ismael i z tej restauracji nie wychodzi się z ulgą, tylko z chęcią ponownego przyjścia!!! Ja tam będę wracał zawsze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...