Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Czarcia Łapa w Lublinie (recenzja)

Utworzony przez Icey1, 3 grudnia 2012 r. o 11:03 Powrót do artykułu
Wreszcie Ktos profesjonalnie ocenil poziom tej restauracji , poniewaz czytanie zlosliwych i pozbawionych merytorycznych argumentow , komentarzy wystawianych przez znawcow , ktorzy mieli okazje odwiedzic ,, Czarcia Lape ,, wirtualnie jest conajmniej niesprawiedliwe dla szefa tutejszej kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wybralam sie tam kiedys z chlopakiem obsluga traktowala nas jak powietrze a w dodatku nie otrzymalismy calego zamowienia. Co prawda nie mielismy na sobie wykwintnego garniaczka a sami mamy po 20pare lat wydaje mi sie, ze klient to klient, ktory zasluguje na pelna doze szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mhm napisał:
Kiedy wybralam sie tam kiedys z chlopakiem obsluga traktowala nas jak powietrze a w dodatku nie otrzymalismy calego zamowienia. Co prawda nie mielismy na sobie wykwintnego garniaczka a sami mamy po 20pare lat wydaje mi sie, ze klient to klient, ktory zasluguje na pelna doze szacunku.
A co to jest ,, garniaczek ,, bo nie znalazlem w slowniku , chyba ze na lubelszczyznie oznacza to garnek np. na glowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby to był artykuł reklamowy (sponsorowany)? Przed porządkami zrobionymi przez Gesslerową było sympatyczniej,smaczniej i przede wszystkim TANIEJ! Teraz lokal nie jest taki przyjazny,a i ceny powalają z nóg...... Ja osobiście nie polecam tego lokalu.KIedyś naprawdę było sympatycznie,smacznie.Do CZarciej chodziła lubelska śmietanka.A teraz.......nie chcę nikogo obrazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam miesiąc temu i twierdzę że to lokal dla bardzo bogatych. Ceny są obłedne. Np tatar 29 zł, 0,5 L Stock 100 zł !!! -pieciokrotne przebicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i my pochwalimy się recenzją: http://czysmakuje.bl...j-sie-mowi.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Byłem tam miesiąc temu i twierdzę że to lokal dla bardzo bogatych. Ceny są obłedne. Np tatar 29 zł, 0,5 L Stock 100 zł !!! -pieciokrotne przebicie.
Szanowny Stefanie , zaprawde powiadam , ze sa w Lublinie lokale , w ktorych 0,5 L jest znacznie tansze i zapewne na Twoja ,, kieszen ,, a i tatar z udzca wolowego udajcego polewdwicw wolowa tez jest tanszy , celem unikniecia pieciokrotnego przebicia w cenie wodki proponuje udac sie do ,, Zabki ,, nabyc 0,5 L i wypic przed przyjsciem do restauracji , pozniej udac sie na kebaba i dopiero tak przygotowanym udac sie do Czrciej Lapy gdzie mozna zamowic piwo i posiedziec 2-3 godziny . Tak robia u nas w Warszawie tzw. ,,sloiki w Lueblszczyzny ,, - jest lans a tak niewiele kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metoda na to jest prosta, jezeli np. nie rozumiesz po lubelsku nie wchodz na tutejsze fora i nie szukaj zwady, poniewaz takowej nie znajdziesz. Wydaje mi sie, iz inteligentny czlowiek powinien miec bardziej wyszukane zajecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konsument lubelskich knajp napisał:
Czyżby to był artykuł reklamowy (sponsorowany)? Przed porządkami zrobionymi przez Gesslerową było sympatyczniej,smaczniej i przede wszystkim TANIEJ! Teraz lokal nie jest taki przyjazny,a i ceny powalają z nóg...... Ja osobiście nie polecam tego lokalu.KIedyś naprawdę było sympatycznie,smacznie.Do CZarciej chodziła lubelska śmietanka.A teraz.......nie chcę nikogo obrazić.
kilogram dobrej poledwicy wolowej kosztuje sto kilka zlotych, po odpadach zostaje jakies 0,9 kg, porcja tatara to okolo 80 g miesa plus dodatki, ile wiec geniuszu kosztuja same skladniki?do tego ktos musi to posiekac, a nie zmielic jak byle gdzie, nadal uwazasz ze to drogo. pracuje w gastronomii i tak jak Ty tam rowniez nikt nie chce pracowac za grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nasza ocena ? Zapłaciliśmy 215 zł. "Czarcia Łapa” zaskoczyła nas na plus. Już dawno nie widziałem w restauracji tylu uśmiechniętych ludzi " ... 215 PLN za wypad na jedzonko "na miasto" (we dwójkę) to spoko loko taniocha. Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xss napisał:
" Nasza ocena ? Zapłaciliśmy 215 zł. "Czarcia Łapa” zaskoczyła nas na plus. Już dawno nie widziałem w restauracji tylu uśmiechniętych ludzi " ... 215 PLN za wypad na jedzonko "na miasto" (we dwójkę) to spoko loko taniocha. Bez komentarza.
Alez oczywiscie , ze ,, lubelskie sloiki ,, za 215 PLN maja zakupy na 3 tygodnie pobytu w Warszawie , dlatego tez u nas nie wpuszcza sie do klubow ,, sloikow ,, poniewaz zamawiaja jedno piwo i siedza 6 godzin .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mhm napisał:
Metoda na to jest prosta, jezeli np. nie rozumiesz po lubelsku nie wchodz na tutejsze fora i nie szukaj zwady, poniewaz takowej nie znajdziesz. Wydaje mi sie, iz inteligentny czlowiek powinien miec bardziej wyszukane zajecia.
Naprawde nie mam pojecia o co chodzi z ,, rozumiec po lubelsku ,, poniewaz u nas w Warszawie mamy powiedzenie ,, rozumiec jak sloik ,, tzn. smutny naplywowy mieszkaniec lubelszczyzny , ale jako inteligentna osoba staram sie edukowac prostych ludzi i nie ma znaczenia czy pochodza z lubelszczyzny czy bialostoczczyzny , aczklowiek Ci sa podatniejsi na wiedze niz mieszkancy miasta z koza w herbie. Serdecznie pozdrawiam kraine plynaca przemycanym alkoholem i papierosamia Monte Carlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Warszawiak" Zaczynasz być już nudny!! Cały czas piszesz tylko " A u nas w Warszawie i u nas w Warszawie!! Był kiedyś taki nudny serial kręcony w Warszawie!! P,T " Tata a Marcin Powiedział!! Mówisz że LUBLIN to biedota!! A skąd Ty przyjechałeś do tej Warszawy i coś tak się tego Lublina czepił!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin,to cudowne miasto.U nas nie ma przynudzających "Warszawiaków";-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anika napisał:
Lublin,to cudowne miasto.U nas nie ma przynudzających "Warszawiaków";-)
Takie cudne a raczej cudaczne , z którego kto może przyjeżdza do nas do Warszawy i powiększa i tak już męczącą nas populację ,, słoików,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawiak to jesteś jak ci się przyśni!! Komentujesz tylko artykuły związane z Czarcią Łapą!! A tak wogóle to widzę że często czytasz lubelską prasę i słusznie może się czegoś mondrego nauczysz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak "Gościu", Warszawia 'k nauczy sie np ze pisze się mądrego a nie mondrego ha ha;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polędwica wołowa podana na szpinaku z czosnkiem. Równie dobrze zamiast polędwicy mogło być to cokolwiek innego. Kucharz dodał tyle czosnku do szpinaku że zdominował nim inne smaki i były kompletnie niewyczuwalne. Coś jak musztarda z kisielem. Pieczony pstrąg. Fenomenalnie podany, w zielonkawej glazurze, ułożony na brzuchu i zaserwowany z kulką puree ziemniaczanego. Wyglądało ta tak jakby zaraz miał się rzucić na przenętę. Smak zupełnie nijaki, typowy przerost form nad treścią. Rachunek 190 zł i więcej napewno tam nie pójdziemy jeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdo czym że jest polska mowa a czym pisownia!! Chciałbym a byś wymówiła mi słożo żaba przez "Ż" z kropką!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...