Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Europa w Lublinie (recenzja)

Utworzony przez Czytelnik, 29 grudnia 2012 r. o 15:34 Powrót do artykułu
Za 161 zł, to się nieźle nażarliście Redaktorze, a nie zjedliście obiad. A swoją droga, to nic już po świętach w domu nie zostało ??? Czy nie zdążyliście nic przygotować na święta, bo liczyliście na Europe... i dziwne żeby skrytykował Pan taki hotel - zmiażdzyliby Pana, chociaż patrząc na Pana nie wydaje się to wcale łatwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sulisz pokaż rachunek a jak płaciłeś kartą to wyciąg z konta bo nie uwierzę, że zapłaciłeś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny artykuł to to nie był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musieliście oszukać kelnera bo z prostego dodawania wynika że pownniście zapłacić 170 zł - licząc dwa razy kawę i sorbet bo chyba nie piliście z jednej filiżanki ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo słaba recenzja i dobór potraw liczyłem na ciekawszy tekst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "sprawdzacz" jakie to oczywiste teraz, prawda ?! Nic innego nikt myślący się po panu nie spodziewał. Czekałem tylko którą pan restaurację wyróżni taką słodziutką recenzją. Nadszedł czas żeby pokazać jaki to z pana dobry człowiek ? Trzeba zmazać ten blamaż z "Marzanną", prawda ? Czy pan uważa czytelników Dziennika Wschodniego za idiotów ? Napiszę do pana "Sienkiewiczem/Kmicicem"...kończ waść , wstydu (sobie) oszczędź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnik napisał:
... i dziwne żeby skrytykował Pan taki hotel - zmiażdzyliby Pana, chociaż patrząc na Pana nie wydaje się to wcale łatwe...
Typowa (i spodziewana) zagrywka prostego człowieka, żenada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pomyłka w tekscie: powinno byc "a na deser zrobiłem im wszystkim lody", już widzę jak Sulisz za jedzenie zapłacił - ale kit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim kliknąłem w art. wiedziałem ze gruby pan z siwą brodą będzie zachwalał tą restaurację, nawet gdyby podali mu zmielone psy zasmażane na tłuszczu z kotów. ten tekst to już dopełnienie czary z goryczą jaką zaserwował mi sulisz, dlatego przełączam się na kurier i znikam ze stron dziennika, który nie ma zielonego pojęcia o dziennikarstwie. recenzje sulisza to kpina, taką recenzję mogę jako laik sam napisać, siedząc w kebabie pochłaniając jakże wyśmienitego kebaba okraszonego pysznym sosem czosnkowym za jedyne 9 zł. żegnam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taki ktoś jak Waldemar to pewnie w swojej karierze najadł się sporo glutów i smarków z nosa. Tak traktuje się podobno takie osoby. Kto wie do czego są jeszcze zdolni tacy kucharze czy też kelnerzy i co jeszcze mogą zaaplikować takiemu Waldkowi, aż strach pomyśleć...fuj ! ....brrr ! Bez względu na to czy potrawy mu smakują czy też nie. Życzę smacznego w dalszych degustacjach wszelakich potraw i partnerce tego pana też życzę smacznego.
Pan Waldemar wybrał tym razem renomowaną restaurację celowo. Któżby bowiem taką restaurację mógłby posądzić publicznie o coś takiego jak w powyższym poście ? Cóż, naiwność pana Waldka sięgnęła Himalajów. Smacznego ! Ważne żeby smakowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
analizator napisał:
Musieliście oszukać kelnera bo z prostego dodawania wynika że pownniście zapłacić 170 zł - licząc dwa razy kawę i sorbet bo chyba nie piliście z jednej filiżanki ?????
Za bardzo wnikasz w szczegóły. Czyżbyś nie wiedział co to takiego fantazja dziennikarska ? To że Waldemar (Kiepski) uważa czytelników za idiotów to już wiemy, ale że czytelnicy potrafią liczyć ?! Oooo ! Tego się chłop nie spodziewał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za bardzo wnikasz w szczegóły. Czyżbyś nie wiedział co to takiego fantazja dziennikarska ? To że Waldemar (Kiepski) uważa czytelników za idiotów to już wiemy, ale że czytelnicy potrafią liczyć ?! Oooo ! Tego się chłop nie spodziewał.
hmm,, a czy koniecznie obie osoby muszą pić kawę i jeść deser? Dodam ,że jest mi obojętne to co pisze Pan Sulisz, ale już tak sie czepiać nie wiecie czego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest pomyłka w tekscie: powinno byc "a na deser zrobiłem im wszystkim lody", już widzę jak Sulisz za jedzenie zapłacił - ale kit
niech pokaże paragon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy mężczyzna jak przychodzi z kobietą do eleganckiej restauracji to zachowuje się jak dżentelmen (czyli jak prawdziwy mężczyzna). Przede wszystkim nie zaokrągla sumy w dół tylko w górę, celem zostawienia napiwku. Nie zaprasza kobiety tylko po to żeby "testować" dania i pisać o tym, tylko zajmuje się kobietą. Domniemam że M. jest damą, a nie jakąś pierwszą lepszą która chce się nażreć za friko. Dlatego bardzo współczuję tej pani towarzystwa takiego liczykrupy. Ponadto......eeee co ja będę dalej pisał, do kogo, wszak to groch o ścianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja@ napisał:
hmm,, a czy koniecznie obie osoby muszą pić kawę i jeść deser? Dodam ,że jest mi obojętne to co pisze Pan Sulisz, ale już tak sie czepiać nie wiecie czego
Proszę pani, proszę nie stawać w jego obronie, zwyczajnie nie warto. To kto pił kawę i jadł deser, pan czy pani ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooooooooooo!!! To Sz.P. W. Sulisz odzyskał smak. A co to było wcześniej?-brak smaku? A z jakiego to powodu? A swoją drogą to ta restauracja jest super. Chodziłem tam w 1972. 40 lat. (matko jak ten czas leci.).(Były student).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że Siedlisko Folkloru Marzanna jest aktywne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Widzę że Siedlisko Folkloru Marzanna jest aktywne
Widzę że mylisz się jak zwykle Waldku. Mam tyle wspólnego z "Marzanną" co z tobą, czyli nic. Co zaś sie tyczy "Marzanny" to popełniłeś duży błąd, ale "Marzanna" tylko przelała czarę goryczy. Jesteś nielubiany przez wielu restauratorów/kucharzy/kelnerów i nie tylko przez nich. Dlatego właśnie tacy jak ty są rekordzistami w nieświadomym zjadaniu różnego rodzaju "wytworów" ludzkiego organizmu (czyt. gluty, kozy z nosa i inne "specyfiki"). Pamiętaj o tym następnym razem. Pamiętaj że nawet uśmiech i kulltura kelnera nie daje gwarancji że jesteś właśnie "niefaszerowany" takim czymś. Nawet w renomowanych restauracjach takie rzeczy się zdarzają podobno. Oglądałem kiedyś o tym program w telewizji. Tak na marginesie dodam że "topienie Marzanny" to zwyczaj który powinien odbywać się na końcu zimy, a nie na jej początku. Życzę smacznego w dalszych degustacjach potraw wszelakich, pani M też życzę smacznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz coś redaktorze, ale pod swoim właściwym "nickiem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to że tak atakujecie red. Sulisza świadczy o tym, że jego działalność i recenzje są potrzebne. I piszę to jako osoba zupełnie "z boku". Wasze ataki świadczą o tym, że jesteście urażonymi restauratorami, którzy nam klientom wciskacie słabe danie. Wystawiacie sami sobie laurkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...