Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja japońska Zipang w Lublinie (recenzja)

Utworzony przez Magda Gajsler, 6 kwietnia 2013 r. o 18:36 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Cytat z tego artykułu, całe "zdanie" : >> . No dobra. << W związku z powyższym kaleczeniem naszego pięknego ojczystego języka przez Waldemara, przypomniał mi się następujący dowcip. Obawiam się jednak nieco, że ten dowcip to nie jest jednak dowcip, tylko bardzo prawdopodobne jest to, że to jest prawda dotycząca berbelucha. .. Wiadomą kwestią jest to ,jak dyskutują ludzie którzy są inaczej wykształceni. Ci po szkole podstawowej zazwyczaj odpowiadają .... NO ! Ci po szkole średniej .... TAK ! a ci po wyższej ....OCZYWIŚCIE ! ...a ty Waldemarze, jakie masz wykształce nie ? ...Wyższe ?! Waldemar odpowiada: NO !
Berbeluch zaliczył kilka semestrów na KUL-u i tyle! Nie martwcie się Berbeluch nie jest już pracownikiem Dziennika, dopisuje tylko z powodu kilku umów Dziennika z jednym ze sponsorów. Dziennik już kupił inny właściciel. Tam nie ma miejsca dla Berbelucha i jego popleczników. Wytrzymajmy jeszcze trochę, cierpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu ty masz naprawdę nierówno pod sufitem!!!!!!!!! Idź się leczyć człowieku, gdyż jak widzę masz jakąś manię w stosunku do autora materiału. I jak zaznaczył już ktoś wyżej większość komentarzy dodajesz TY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto fragment tego artykułu uwidoczniający w całej rozciągłości z jakim chamem mają kelnerzy do czynienia: "Na pytanie, CZEGO tak szybko, jeszcze jem, odparła, że kucharz szybko realizuje zamówienia. NO DOBRA. Spróbowałem pierożka." Skąd się bierze tyle buty i zwyczajnego chamstwa w tym człowieku. Nie ma za grosz szacunku dla innych. Jak ktoś taki może oceniać pracę innych, to niesamowite !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
Gościu ty masz naprawdę nierówno pod sufitem!!!!!!!!! Idź się leczyć człowieku, gdyż jak widzę masz jakąś manię w stosunku do autora materiału. I jak zaznaczył już ktoś wyżej większość komentarzy dodajesz TY.
O ! To ciekawe jest, to co piszesz. Moim jednak zdaniem, gdybyś ty miał nieco równiej pod sufitem, to zauważyłbyś to że to berbeluch ma jakąś manię w stosunku do innych. Wystarczy poczytać jego "recenzje", żeby to zrozumieć. Dalszy komentarz jest zbędny. Chamstwo trzeba tępić , szczególnie gdy jest aż tak rozpasane jak w przypadku berbelucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co, ktoś już napisał że jesteś pojeba#ny a ja powiem więcej, Ty jesteś popier#dolony. Gdyż jaki zdrowy na umyśle człowiek by dodawał tyle bezsensownych komentarzy. Nie wiem, rajcuje Cię to, walisz małego obrażając innych, gdyż naprawdę dla normalnego człowieka nie jest to zrozumiałe co pokazujesz swoimi wpisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
@gość... Ty jesteś naprawdę jakiś poje..any, IDŹ SIĘ CZŁOWIEKU LECZYĆ . Innego wytłumaczenia nie widzę, ponieważ trzeba mieć nieźle nierówno pod deklem żeby wypisywać takie komentarze... Ale cóż, deb***izm w społeczeństwie się szerzy. [/quote]
ala napisał:
Gościu ty masz naprawdę nierówno pod sufitem!!!!!!!!! IDŹ SIĘ LECZYĆ CZŁOWIEKU ...
[quote name='Czytelnik' timestamp='1365333902' post='755896'] wiesz co, ktoś już napisał (sam to napisałeś ) że jesteś POJE#BANY a ja powiem więcej, Ty jesteś POPIER#DOLONY . Gdyż jaki zdrowy na umyśle człowiek by dodawał tyle bezsensownych komentarzy. Nie wiem, rajcuje Cię to, WALISZ MAŁEGO obrażając innych ( Ja obrażam ?! ) , gdyż naprawdę dla normalnego człowieka nie jest to zrozumiałe co pokazujesz swoimi wpisami.
Tylko ktoś mniej inteligentny od przeciętnego szympansa nie zauważy że te 3 powyższe posty są autorstwa tej samej osoby. Czy ty obserwatorze/alu/czytelniku jesteś aby przy zdrowych zmysłach ? Dlaczego zachowujesz się na forum jak kameleon ? Dlaczego nie potrafisz pisać spod jednego "nicka" ?! Dlaczego ubliżasz komuś kto "odważył się" wytknąć błędy i chamstwo berbelucha ?! Dlaczego jesteś taki niegrzeczny ? Proszę cię, nie ubliżaj innym, a jak nie potrafisz merytorycznie dyskutować o problemie, to lepiej nie pisz nic, ok ?! Pozdrawiam cię serdecznie, miłego wieczoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tyle ! Jak tam w tej "restauracji" nie ma rodowitego Japończyka za szefa kuchni to możemy mówić tylko o restauracji japonopodobnej. Zwykły chwyt marketingowy dla przyciągnięcia ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co, czyli idąc tym twoim tokiem rozumowania "om90" np wszystkie pizzerie są nic nie warte jeśli nie kucharzy tam rodowity Włoch ?! Według mnie nie ma to aż takiego znaczenia. Znaczenie ma to, czy ktoś się zna na tym co robio czy też nie. Równie dobrze szefem kuchni w takiej przykładowej japońskiej knajpce może być eskimos. Ważne jest tylko to żeby się znał na tym co robi, żeby np miał praktykę w tym co robi. Dla przykładu jakiś Europejczyk który kilka lat praktykował w Japonii w tamtejszej restauracji może przecież z powowdzeniem prowadzić taką japońką knajpkę w Europie, wszak będzie znał się na tym, prawda ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@~om90~ Jak ktoś idzie zjeść do restauracji, to zazwyczaj nie sprawdza paszportu/dowodu osobistego szefa kuchni, tylko wyrabia sobie zdanie na podstawie smaku potraw. W przeciwnym razie trzeba by chyba pozamykać wszystkie restauracje japońskie w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań wypisywać te bzdury B uraku ćwikłowy z Konopnicy , z metra cięty ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To berbeluch jest z Konopnicy ? ...i jest z metra cięty ?! Tak czy inaczej zgadzam się z postem # 30. Berbeluch powinien zaniechać wypisywania co tydzień tych swoich bzdur. Jednakże wątpię w to że skończy, jeszcze się najwidoczniej nie nadział na jakąś większą "kluchę smacznej okrasy". ...a jak się nadzieje, to nawet się nikomu nie przyzna, tylko przełknie po cichu, bo będzie mu głupio się przyznać że coś jest na rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to też spotka Berbelucha i Dziennik??? Restauratorzy pójdą wreszcie tą drogą !!! Grupa restauratorów, u których dokonywały się - choć z dyskusyjnym efektem - Kuchenne Rewolucje, rozważa złożenie cywilnego pozwu zbiorowego przeciwko producentom programu TVN. Wśród nich jest też Justyna Tywoniuk z hrubieszowskiej restauracji "Magistrat" . - Mam tego dosyć - mówi dziś z żalem właścicielka restauracji "Magistrat" w Hrubieszowie, w której Magda Gessler dokonywała rewolucji. - Gdyby ktoś mi powiedział, że to tylko show i nic poza tym… to bym się na to nie zdecydowała. Restauratorka przyznaje jednak, że od grudnia, czyli od pobytu ekscentrycznej restauratorki w Hrubieszowie, w restauracji jest więcej klientów. - Tyle, że więcej jest też szumu medialnego i oskarżeń pod moim adresem. Tekst z Kuriera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dalej "recenzencie" Waldku, co dalej ?! Kto następny będzie musiał znosić twoje humory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mnie się wydaje, że ta restauracja to raczej chińska jest, tyle, ze ma trochę dań japońskich także. Wtraz Zipang jest chiński. Jesli natomiast to japońska restauracja, to jaki inteligent nazwał ją chińską nazwą? Jesli jedzenie jest takie samo jak nazwa, to ja dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzemski napisał:
coś mnie się wydaje, że ta restauracja to raczej chińska jest, tyle, ze ma trochę dań japońskich także. Wtraz Zipang jest chiński. Jesli natomiast to japońska restauracja, to jaki inteligent nazwał ją chińską nazwą? Jesli jedzenie jest takie samo jak nazwa, to ja dziękuję.
Names of Japan. Odsyłąm do wikipedii: http://en.wikipedia..../Names_of_Japan Z tego co wiem, to siedzi tam importowany Samurai ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po co nazywać japońską restaurację chińską nazwą japonii? W Chinach jesteśmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jakbym restaurację chińską nazwał sobie: ちゅうごく
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zipang (Jipangu, Chipangu etc.) nie jest chińską nazwą, tylko zapisem fonetycznym określenia na Japonię usłyszanego przez Marco Polo podczas podróży po Chinach od tamtejszych ludów. Pod tą nazwą Japonia była znana w średniowiecznej Europie. Proszę zapytać jakiegoś Chińczyka- 99% nie będzie wiedziało o związkach tej nazwy z Chinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym się wybrał i sam wystawił taka recenzje ale teraz szukam praca dla nauczycieli japońskiego w Lublinie przez Preply http://preply.com/pl/lublin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-japońskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...