Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Mandragora. Recenzja

Utworzony przez rob, 20 lipca 2012 r. o 09:36 Powrót do artykułu
pajace zrobcie cos z ta nachalna reklama,przyglupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze by tak bardziej merytorycznie i bez wyzwisk? Ja może w Mandragorze nie jadam zbyt czesto (ceny raczej nie dla mnie), ale moge potwierdzić wysoka jakośc tego miejsca. Jedne z lepszych kaw w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do folklatka, ja kilka razy próbowałam zjeść coś w mandragorze, mimo pustych stolików miejsca nie było.... niby rezerwacje, tja środek tygodnia, jasne, po recenzji raczej tam nie zawitam, tak samo jak do syfiastego szewca i przereklamowanej Acerny oraz Trattatoriii na Głębokiej( nowa pizzeria, mimo ze wiedzieli ze to pierwsze zamówienie, to pizza zimna, splona- nawet nie przypalona a spalona, a krewetek z lupą szukać, na drugiej pizzy gyros, śladowe ilosci kurczaka posypano chyba wszystką przyprawa do kurczaka jaka była w lokalu tamtego dnia, od tego momentu zanim zapłace przysiegam zaglądać co dostawca przywiozł)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem, zmienił się szef kuchni, za poprzedniego szefa Marcina było wszystko ok. Dania wychodziły jak arcydzieła! Mi bardzo smakowały... A teraz jedzenie serwowane jest jak z sezonowej budki nad jeziorem. W zupełności zgadzam się z tą recenzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dania są z górnej półki i wystrój jest całkiem całkiem, te świece , świeczki i świeczniki sprawiają, że atmosfera jest miluśka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izolda napisał:
Z tego co wiem, zmienił się szef kuchni, za poprzedniego szefa Marcina było wszystko ok. Dania wychodziły jak arcydzieła! Mi bardzo smakowały... A teraz jedzenie serwowane jest jak z sezonowej budki nad jeziorem. W zupełności zgadzam się z tą recenzja.
W Madragorze bylam cztery lata temu/niestety nie moge bywac czesciej w Lublinie/ i faktycznie dania byly fantastyczne,a obsluga profesjonalna i przemila. W ubieglym roku widac byla kolosalna roznice-obsluga byla juz nowa,sympatyczna,ale to wszystko. Mam nadzieje,ze jak odwiedze Lublin w przyszlym roku,bede zadowolona nie tylko z podziwania wnetrza restauracji.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lusisita napisał:
Dania są z górnej półki i wystrój jest całkiem całkiem, te świece , świeczki i świeczniki sprawiają, że atmosfera jest miluśka
Jeśli za dania z górnej pólki uważasz kilkakrotnie odgrzewane potrawy, to może się zastanów, co mówisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej restauracji maja dobre dania i niezły wystrój. Ogólnie fajnie tam jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety coś jest nie tak z Mandagorą...często tam bywam i chyba w żadnym lokalu tak często nie zmieniają się kelnerzy...co jakiś czas nowe twarze ..podobno z szefową trudno wytrzymać..:-p, pare dobrych lat temu było znaczniej lepiej..i smaczniej ..ostatnio czekałam na zupę cebulową 15 minut!! kelner przyszedł i tłumaczy się !! ,że zapomnieli o mnie!! niestety już zaczełam omijać to miejsce..na korzyść innych lokali..a szkoda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandragora straciła swoją finezję,klepana stołówka,choć zupy dnia które były serwowane, naprawdę były na wysokim poziomie,teraz nie ma...nie wiem dlaczego???kelner nie był w stanie wytłumaczyć kiedy został zapytany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...