Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja \"Na Prowincji” w Bochotnicy Kolonii (recenzja)

Utworzony przez Czysmakuje?, 19 maja 2013 r. o 17:08 Powrót do artykułu
W kwestii szaszłyków - Anuszik i Grill Bar na Zdrojowej. http://czysmakuje.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jastkow kebab bar polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam pizze kiedyś jadłem no i niestety znalazłem owada ewidentnie byl pod roztopionym żółtym serem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam sie wcale nic nie nadaje do jedzenia !!!! Wies tanczy i spiewa.Zapomnijcie o tej knajpie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na Prowincji” to wspaniały lokal! Miejsce z prawdziwym "klimatem". Bardzo dobra i wyszukana kuchnia domowa. Mięsko i warzywka zawsze świerzutkie. Szczerze polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogusia napisał:
"Na Prowincji” to wspaniały lokal! Miejsce z prawdziwym "klimatem". Bardzo dobra i wyszukana kuchnia domowa. Mięsko i warzywka zawsze świerzutkie. Szczerze polecam
Jeśli jest pani taką znawczynią smaków jak ortografii, to ja dziękuję bardzo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Prowincji jest normalnie, nie ma nadętych kelnerów biegających za klientem ze sztucznym uśmiechem. Lokal niewielki, menu proste raczej pizzeria niż restauracja. Byłam tam kilka razy i nie zdarzyło mi się trafić na coś niesmacznego lub nieświeżego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka cena takie jadło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogusia napisał:
"Na Prowincji” to wspaniały lokal! Miejsce z prawdziwym "klimatem". Bardzo dobra i wyszukana kuchnia domowa. Mięsko i warzywka zawsze świerzutkie. Szczerze polecam
Oj przepraszam zapomniałem się podpisać Właściciel restauracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak inne dania ale pizze maja naprawde bardzo dobrą i tą z czystym sumieniem polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_images/mr_2012/snapback.png Użytkownik Bogusia dnia 19 maj 2013 - 21:43 napisał "Na Prowincji” to wspaniały lokal! Miejsce z prawdziwym "klimatem". Bardzo dobra i wyszukana kuchnia domowa. Mięsko i warzywka zawsze świerzutkie. Szczerze polecam
Właściciel restauracji napisał:
Oj przepraszam zapomniałem się podpisać Właściciel restauracji
Nie sądzę aby właściciel resteuracji był takim niedouczonym ćw....m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***cie sie wszyscy !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pier***cie sie wszyscy !!!!!!
Na wzajem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym przyłączyć się do rozmowy, ale poziom dyskusji staje się żenujący... Mimo tego napiszę kilka słów o tym miejscu, które zostało przedstawione w krzywym zwierciadle. Przeczytałam recenzję, byłam w lokalu i jakie są moje spostrzeżenia rzeczywiście nie ma dużego wyboru dań, tylko zastanówmy się czy wierzyć w świeżość każdego produktu w restauracji w której karta dań jest bardzo bogata a lokal kameralny? Taras na którym siedziałam bardzo ładnie otulony zielenią, widać że właściciele dbają o estetykę. Samo miejsce bardzo przyzwoite, jadłam tam sałatkę z kurczakiem była bardzo dobra, na deser zamówiłam kawę z podwójnym mlekiem i W-Z kę jedyną wadą tego zestawu była wielkość ciastka – było bardzo duże i nie dałam rady zjeść całego na miejscu. Na pewno odwiedzę ten lokal ponownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pier***cie sie wszyscy !!!!!!
Ależ my to właśnie robimy, Ty możesz tylko pomarzyć biedaczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie recenzja berbeluchowej recenzji - dajesz kolego, dajesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najlepsza pizza w okolicy, a fasolka po bretońsku- palce lizać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też lubię pizzę z Prowincji niech sobie piszą co chcą, i tak będę się tam stołować. Kto zna to miejsce naprawdę wie, że tu można dobrze zjeść ... zorganizować udaną imprezę czy przyjechać w niedzielę z dziećmi na obiad. Jedna, dwie czy pięć gwiazdek kogo to w zasadzie obchodzi. Lokal jest mało popularny, ale jedzenie świeże i smaczne a to jest najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hee heee z recenzji Pana Waldemara najlepszy jest opis sklepu z prawej strony … pewnie wzrośnie sprzedaż siekier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja lubię Prowincję, dobrze tam karmią ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...